Skocz do zawartości

Miesięcznik ''Komandos''


Weteran-39

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe pismo kupuję od 1numeru[1991]Pismo apolityczne i bezstronne.Myśłałem że,już padło bo ostatni numer ukazał się w Listopadzie ubiegłego roku .Wiodące tematy zawsze ciekawe-oddziały specjalne,partyzantka,obronność,historia,wojny,broń,aktualne kalendarium wydarzeń związanych z wojskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nowy numera w nim jak zwykle ciekawe tematy,''Polska i świat w pierwszych dekadach XXI wieku,Wojna to zabijanie wspomnienia komandora R.Marcinko twórca Teamu VI US Nawy SEAL.Koniec ery GRU,Bój o dane meteo w II wojnie,Prawo dla weteranów,Krzyże Wiktorii,czy artykuł o płk Wyjadłowskim obrońcy strażnicy KOP-u przed Sowietami w 1939.Oraz nie mniej ciekawe inne artykuły. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też prawie od początku kupywałem ten miesięcznik . Nie powiem było w nim trochę ciekawych artykułów , które mnie zainteresowały . Co do apolityczności i bezstronności to mam akurat odmienne zdanie i dlatego już od dwóch lat tego pisma nie kupuję . Wolę dopłacić parę złotych i za dziesię dyszek kupić numer Encyklopedii Lotnictwa amercomu z interesujacym mnie filmem .

A tak apropo w jednym z numerów był artykuł o poszukiwaczach i jakie to stanowi zagrożenie gdyż często jest wykopywana broń palna w dobrym stanie . Artykuł ilustrowało zdjęcie gościa z bodajże w amerykańskiej kurtce , w sukiennej czapce rogatywce i pistoletem maszynowym MP 40 opartym na ramieniu . Na twarzy czarny kwadracik .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesięcznik przeżył paru Redaktorów Naczelnych którzy profilowali pismo.Od paru lat wodzem jest p.Andrzej Wojtas myślę że spełnia oczekiwanie czytelników.Tematyka lotnictwa rzeczywiście rzadko bywa na łamach tego miesięcznika.Na razie nie kojarzę w jakim roczniku był artykuł o poszukiwaczach.Nie mam spisu artykułów,jeśli czas pozwoli będę szukał. kol. Marcel pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja byłem z Komandosem" od samego początku do końca 2009r.I uważam że miesięcznik był w tym okresie bd. Jedynie do czego można było się przyczepić w ostatnich latach to słabe fotograie i słaba jakość papieru.Osobiście wolałbym do ceny dopłacić jak by się poprawiła jakość.A jeszcze był taki okres jak redakcja organizowała konkursy dla prenumeratorów bardzo miło to wspominam.Czy aktualnie gazeta pojawia się regularnie raz na miesiąc ? Bo mam zamiar wznowić prenumeratę.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol links 77 ja jestem tylko wiernym czytelnikiem Komandosa. Jest to miesięcznik ,w okresie wakacyjnym [VII-VIII] Jeden nr.Od dawna nie ma konkursów.Na zdjęciu masz adres redakcji.Zamieściłem informacje o tym czasopiśmie bo jest ciekawe,i często są tematy które mnie interesują np.historia wojen,broń,nowoczesne techniki wojskowe i.t.d.Łącze pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol Weteran-39 widzę że mamy jednakowe zainteresowania Komandos" jest mi dobrze znany.Byłem ciekawy jak wygląda regularność pojawiania się gazety na rynku (czy niema poślizgu).Dziękuję za info pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie