Skocz do zawartości

whites coinmaster/pro


Damo90

Rekomendowane odpowiedzi

Wejdź sobie na stronę, chociażby Vikinga i tam masz szczegółowe opisy tych wykrywaczy. Z tego co zaobserwowałem sprzęt raczej mało popularny i ogólnie mało o nim jakichkolwiek informacji a to dlatego, że z tej półki wykrywaczy zdecydowanie częściej wybieranymi przez poszukiwaczy są ACE250, F2, EuroAce, Delta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to nie jest jednotonowiec? Jeśli tak to bym odradzał. Tony jednak sopro pomagają. Ale z drugiej strony ma ID na ekranie, więc nie wiem. Widziałem zdjęcia na prawdę niezłych fantów CMPro. Ale w porównaniu z F2, Ace 250, Alphą jest chyba najdroższy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o identyfikację dźwiękową to Coinmaster ma jeden ton a Coinmaster Pro 3 tony i jest to m.in jedna z różnic pomiędzy tymi modelami. Jednak nie tym najbardziej bym się przejmował. Tesoro też są jednotonowe, nie mają wyświetlacza a mimo tego są bardzo skuteczne. W tym przypadku większy problem mogła by stanowić późniejsza, ewentualna odsprzedaż sprzętu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whites coinmaster pro to wykrywacz bardzo lekki zasiany 2 bateriami 9v .Baterie starczają na ok 30 godzin pracy,brak podświetlenia i regulacji głośności słychać go w całym lesie.Na kolor maszynka super zasięgi zbliżone do proximy głębszy niz ace 250 z cewką standardową .na ekranie cały czas mamy odczyt głębokości zalegania fanta co pomaga w namierzaniu bez pinpointa,który nie jest najlepszy.Tone id identyfikacja tonowa 3 tony bardzo przydatna funkcja nie trzeba patrzec na wyświetlacz,bo funkcja smart notch(dotyczy niklu) nie ma u nas zastosowania chyba że mieszkasz w USA(ametykańskie monety).Bardzo dobrze dyskryminuje folię.Dyskryminacja żelaza bardzo mocna po włączeniu nie widzi nawet podkowy czy bagnetu.Podsumowując sprzęt tylko na kolorek do militarki nie ma zastosowania chyba że wykopie sie wszystkie sygnały.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damo90 mam coinmastera pro od wrzesnia 2010 . i jak juz zbyniejk mnie wyreczyl to ten sprzet ma wlasnie kilka minuso(te plastiki itd) ale z kolega sprezyna sie zgodzic nie moge ze jest to bardzo lekki wykrywacz. jak sie przesiadlem z tesoro to stwierdzilem ze jest to cielak" bo waga jednak sie roznil od tesoro. ale jesli chodzi o drobnice na pola i lasy to jest to sprzet dobry- podobno kombajn. i znow sie nie zgodze ze sprezyna ze baterie wystarczaja na okolo 30h bo napewno wiecej.wystarczy dobra bateria. i jak juz chcesz brac to bierz tego pro ze zgledu na wieloton o czym wspominal sebo.
jesli chodzi o dyskryminacje no to tutaj mozna podyskutowac bo jesli chodzisz bo mocno zabrudzonym terenie to dyskryminacja jest dobra ale jesli chcesz kopac gdzies na jakis pozycjach typu okopy itd to niestesty trzeba wskoczyc na tryb all metal.bo faktycznie czasem za mocno odrzuca zelazoa cos sie z tym wiaze mozna przegapic ciekawe fanty.Kurcze znow sie ze sprezyna nie zgodze ze podkowy odrzuca bo nie odrzuca:) pokazuje przedmioty wlasnie typu bagnet czy podkowa czy plaskownik jako zelazo-kolor. co do zasiegu: hmm nie bede sie wypowiadal ile cm i jakie zasiegi bo tu mozna sporo duyskutowac. ale jak bedziesz mial chwile przejrzyj sobie moje znaleziska w dziale nasze odrycia bedziesz mial pokazane co i jak. zasieg zalezy przeciez od wielu czynnikow gleba rozmiar przedmiotu, metal z jakiego wykonany itd musisz decyzje podjac sam. aha ma przeciez tryb pinpoint ktory pomaga namierzyc fant. Whites jest intuicyjny dlugo sie uczyl go nie bedziesz moge zagwarantowac. na forum jest tu jeszcze kamil1994 ktory ma coinmastera to moze cos dopowie. jak masz pytania mozesz pisac .
Aha nie moge ci tego sprzetu porownac np do proximy czy do kanarka bo nigdy tesrow nie robilem.
Pozdro
michal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą wagą to jak dla mnie bardzo dziwna sprawa bo jak podaje producent waga Coinmastera z bateriami to 1,2kg. Tesoro ważą około 1,2kg więc nie wiem jak można odczuć różnicę. Biegałem z F2 o wadze 1,3kg oraz Deltą, która waży 1,1kg i nie odczuwałem żadnej różnicy wagowej. I moim zdaniem każdy wykrywacz o wadze do 1,3kg jest bardzo lekkim sprzętem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mogę śmiało powiedzieć, że White's Coinmaster jest wart swojej ceny. Prawda, konstrukcja od strony plastiku nie jest zbyt wytrzymała - po kilku miesiącach ułamało mi się skrzydełko podłokietnika. Lecz nie patrząc na to, wykrywacz jest niezawodny. Chodzę z nim od 2 lat, nie jest znów tak lekki, ciężar jest odczuwalny, ale myślę, że nie stanowi to problemu dla kogoś kto już macha wykrywką ;) Swoją drogą zgodzę się z saperfts(misiutek) - wychwytuje nawet zardzewiałe żelastwo typu bagnety, a przede wszystkim podkowy, wyłapałem już nim jakieś 4 sztuki :) Detekcja jest świetna, wychwytuje nawet niewielki odłamki, zarówno kolorowe jak i żelazne, stalowe, nie da się nim nic przeoczyć, jeżeli znajduję się pod cewką. Zasięgi dla monet też potrafią zaskoczyć, niekiedy zdarza się nakopać za monetką. Co do przedmiotów większych, zdarzyło mi się wykopać wiadro, jakieś 60 cm, więc daje rade.

pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MilKam88 sumie teraz zważyłem oba wykrywacze. fakt waga podobna . ale whites jest gorzej wywazony tak czy siak. ale jak to mowia u****j baletnicy.....
Kazdy swoje chwali jakby nie patrzec:] ale czasem osiagi mnie zaskakuja , niby moneciak a jednak daje rade.
to jest tak samo jak 3/4 ludz ktorzy maja ACE 25O kopia nim militarke mimo ze jest to wykrywacz na drobnice:) decyzje musisz podjac sam :] jest to wersja wykrywacza whites prizm
w tym wypadku coinmaster to prizm III
a coinmaster pro to Prizm IV
teraz wystarczy skorzystac z forumowej wyszukajki z haslem pRIZM III i czytaj:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie