Skocz do zawartości

Słuchawki do Rutus-a Argo


DamianosSs1

Rekomendowane odpowiedzi

cześć już 3 lata używamy bezprzewodowych i jest dobrze .4 posty niżej masz całą dyskusję.ostatnio pytałem w 2 dużych sklepach o jakieś lepsze słuchawki ale o nadajniku tak małym jak ten od HO900 ale brak szans wszystko dużo większe lub zasilanie sieciowe.pozd.marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Pytanie do kolegi honkera używasz może ho900 bo zamówiłem niedawno takie słuchawki i chciałbym się dowiedzieć jak sprawują się w terenie,chodzi mi konkretnie o wytrzymałość baterii i czy mają wyczuwalne opóżnienie sygnału.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam do kol.Rider-a zależy jaki egzemplarz trafisz u kol.Habsa bateria wytrzymuje ze trzy razy dłużej niż mój akumulator. jest to związane z elementami elektronicznymi użytymi do budowy nadajnika.ja chodzę z minelabem se więc opuznień nie stwierdziłem,a Habs ma Land Stara BH i też nic nie odczuwa.jak chcesz pogadać odezwij się na majla pozd.marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się ostatnio zastanawiałem na słuchawkami tylko nie wyobrażam sobie luźnego kabla który przy kopaniu mi się plącze i zastanawiam się nad HO900 . Tylko z wielu wypowiedzi użytkownicy narzekają że HO900 nie współpracują z rutusem czyżby były zakłócenia od nadajnika ? Ma ktoś może z grona słuchawki HO900 z którymi pracował z wykrywkami rutusa i może podzielić się doświadczeniami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..Hm... Miałem zakładać nowy temat,ale pozwólcie koledzy,że się dołączę.Obecnie śmigam z Rutusem Optimą szukam słuchaweczek,może coś polecicie?Widze,że narazie mowa o dwóch modelach:
-HO900
-KOSS UR20

hM..Mom nadzieje że temat się rozwinie..

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...A jak długo trzymają baterie w HO900(Nadajnik,słuchawki)??I czy w cenie tak do 150 zł da się kupić słuchaweczki z podobnym małym nadajnikiem???

I jeszcze jedno pytanko do kolegów, jakie słuchawki z elastycznym przewodem" do 150 zł polecicie...

Propozycja Kris 303 dobra ale DROGA :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak by się wypowiedzieli użytkownicy HO900 bo jak wcześniej napisałem wiele osób z wyczytanych postów stwierdziło że te słuchawki nie współpracują z wieloma wykrywaczami a Rutus jest dość wrażliwy na zakłócenia. Może producent Rutusa mógłby nam podpowiedzieć jakie najlepsze będą słuchawki bezprzewodowe czy przewodowe ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,panowie używamy z kol.Habsem słuchawek HO900 już 3 lata i nie ma z nimi problemów.jak nie chcą współpracować z wykrywaczem to trzeba sobie przerobić kabel wykrywacz-nadajnik na mono i powinny chodzić.do słuchawek używam aku 900mA i wystarcza to na trzy wyjścia po ok.6h [co tyle je ładuję]do nadajnika mam 2 aku które wystarczają na ok.3,5h szt. Habs chodzi na bateriach i wystarczają na 3-4 wypady ale to zależy od elementów elektroniki użytych do budowy-duża różnica w poborze mocy.na wszelki wypadek i tak mam stare ruskie słuchawki na kablu.pozd.marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do producenta.Stwierdził,że sam nie chodzi z słuchawkami,więc nie jest mi w stanie niczego polecić.
Panowie tak jak pisałem wcześniej \"I jeszcze jedno pytanko do kolegów, jakie słuchawki z elastycznym przewodem" do 150 zł polecicie..??\"

Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chciałbym i ja dorzucić coś w temacie.Urzywam od niedawna HO900 i jestem z nich zadowolony baterie na razie trzymają,jakieś półtora tygodna.Opuźnień żadnych nie zauważyłem jedyny kłopot sprawił kabel połączeniowy wykrywacz-nadajnik,orginalny wylądował w śmietniku.Zrobiłem drugi jakieś 20 cm,wtyk do wykrywacza-mono,nadajnik-stereo ale zanim go zrobiłem sprawdziłem połączenia wyjścia słuchawkowego w wykrywce okazało się że stereo-stereo za chiny nie będzię działało.Tu wielkie podziękowania dla Honkera za podpowiedzi.Zakłuceń żadnych dzwięk czysty pełna regulacja głośności zasięg w budynku 8-10m w terenie 15-20m i trochę zakłuceń pod liniami wysokiego napięcia.Jednym słowem za te pieniądze to sprzęt ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
witam gdzieś w którymś poście kol.GB lub VW pisali że to zasilanie jest mocno wysilone i podłączenie słuchawek może za szybko wykańczać baterie.myślę że lepiej przykleić na taśmę dwustronną lub rzepa dodatkowy akumulator lub baterię pozd.marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie