Jump to content

Garrett


Daniel123

Recommended Posts

Na trybie Jewelry (pierwszy raz z kanarkiem w terenie) dwie łuseczki i monetka(10 feningów 1920r) no i oczywiście śmieci też były.
Ale nie narzekam wcześniej miałem Pulsarka 4 to ;) dałem go koledze kolega chodził z pulsarkiem a ja z Garrett`em no i chodziłem za nim on puszki i śmieci a ja za nim łuseczki i monetka wcześniej wspomniana
Link to comment
Share on other sites

witam.
Chciał bym się dowiedzieć czy Ace250 jest w miarę wodoodporny?
Jak idę na poszukiwania to zawsze jakąś folią elektronikę zabezpieczam jak opadów się spodziewam... ale cewkę nie za bardzo czy może coś się stać..??
dzięki i pozdrawiam.
Link to comment
Share on other sites

ale cewkę nie za bardzo czy może coś się stać..??"

Cewka jest full-waterproof (czytaj w pełni wodoodporna), tak więc jakiekolwiek stracie z wodą jej nie zagrozi.

Chyba, że walisz nią po kamieniach i poodpryskiwała Ci żywica, to lepiej, żebyś nie wkładał tego do wody, bo potem może być dyskoteka :)

Pozdrawiam, K.
Link to comment
Share on other sites

Aaaaa tam elektronika. Pamiętam pewien deszczowy dzień - lało, jak cholera - mój kompan łaził wtedy z 250 i normalnie co jakiś czas dosłownie wylewał" wodę, która nazbierała się w tych obrzeżach na panelu, przechylając ekranem do dołu. To były czasy :)

Pozdrawiam, K.
Link to comment
Share on other sites

No to kolega miał dużo szczęścia jeśli później dalej mu działał ;) w deszczowe dni polecam dobrze zabezpieczyć elektronikę, od spodu też bo przy kładzeniu może dostać się woda z roślin a oryginalna osłona przed tym nie zabezpiecza.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information