Skocz do zawartości

Żołnierz Polski, Ubiór, uzbrojenie i oporządzenie


cobra10225

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Nie mogę nigdzie znaleźć tej oto książki, dokładnie chodzi mi o tom piąty''Żołnierz Polski, Ubiór, uzbrojenie i oporządzenie od 1939 do 1965 roku''. Czy ma ktoś ją może w PDF-ie ?? albo jakieś skany na maila ?? Był bym bardzo wdzięczy.

Pozdrawiam Łukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli do Ciebie nie dociera, że każdy .pdf krążący po sieci bez wykupu praw autorskich jest zwykłą kradzieżą - masz problem.." - Czyli nie możesz zobaczyć książki (pdf), którą może następnie kupisz, bo się jeszcze do jej zakupu przekonasz. shadowN - czy zanim sobie czegoś nie kupisz, najpierw nie chcesz tego zobaczyć, a ubrania nawet przymierzasz? Tak samo z plikami. Książki można wypożyczać znajomym, tak jak robią to biblioteki, a nie są one chyba siedliskiem piractwa. Jeśli się jakaś komuś spodoba, to możne sobie ja nabyć. Organizuje się nawet akcje typu Uwolnić książkę", gdzie literatura krąży miedzy nieznajomymi i żadnych tzw. praw autorskich"(czyt. mafijnych tantiem)i podobnych bredni. Ale miłościwie sobie z nas dworujący (nie wiem w jakim języku myślą) zrobią wszystko, żeby ograniczyć Twój dostęp do źródeł Wiedzy i zdobyczy Kultury. Jeżeli będziesz wiedział jak się pisze słowo np. BÓL", to jesteś zagrożeniem dla wybrańców głupiej mniejszości.
Uwolnić pliki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wyraźnie że chodzi mi o nielegalne PDFy von, więc nie wiem o co bijesz pianę..

Nie od dzis wiadomo że nie na oglądaniu się kończy z tymi pdfami więc przestań proszę wciskać jakąś utopijną wizję, która do realu ma się nijak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. poza tym nikt nie broni iść do księgarni/biblioteki i tego zobaczyć.

O udostępnianiu źródeł każdy może się dowiedzieć, jak tylko poświęci na to czas, są spisy cyfrowe, archiwa, biblioteki, są czytelnie, instytucje stacjonarne, i nikt nie zarzuca im piractwa.

Z pdf i warezowaniem to jest w większości zwyczajna plaga złodziejstwa, bo lepiej kupić flaszkę niż wydać kasę na dobrą książkę..
Ot takie pójście na łatwiznę i jednocześnie okradanie autora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie