Jump to content

II Zlot pojazdów militarnych państw stron Układu Warszawskiego Tarcza 2012


Recommended Posts

Wszystkich posiadaczy oraz miłośników pojazdów i techniki militarnej państw socjalistycznych serdecznie zapraszamy na
II Zlot Pojazdów Militarnych Państw Stron Układu Warszawskiego TARCZA 2012. Zlot odbędzie się radycyjnie już" na terenie poligonu Opole-Winów w dniach 19-22.07. 2012. Na imprezie szczególnie mile widziane będą wszelkie typy i modele socjalistycznej techniki wojskowej, oraz G.R.H odtwarzające jednostki LWP, ĆSLA, CA, NVA, oraz jednostek innych państw socjalistycznych. Planujemy tradycyjne już kilka niespodzianek, ale na razie o tym sza. Jak było na pierwszej edycji imprezy można zobaczyć tutaj :
http://10sudecka.pl/ oraz np. tu
http://www.youtube.com/watch?v=-08u9HiN_Ks&feature=fvwrel . Ponieważ organizatorzy pragną zapewnić Gościom warunki bytowe na odpowiednim poziomie (ilość toi-toi, wielkość umywalni i.t.d) bardzo prosimy o wstępne potwierdzanie obecności na imprezie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Jak na razie zgłosiły się 3 (słownie trzy ) ekipy z Czech w tym jedna z Tatrą Kolos (czy ją przywiozą to inna sprawa ) i jedna polska (co ciekawe odtwarzająca NVA der DDR ) czyżby szykował się odwet za 1968 ? :-)
Link to comment
Share on other sites

Dorabiasz ideologię do zwykłego w tych przypadkach rozjeżdżania terenu, brodzenia w kałużach etc. Paru dżentelmenów w mundurach nieistniejących armii to jeszcze nie rekonstrukcja historyczna. Z zaprezentowanego w linkach materiału zdjęciowego i filmu, nie dopatrzyłem się niczego co by zmieniało moje zdanie. Klasyczny zlot pojazdów jakich w Rzeczypospolitej, kilka.
Wszelkiej maści Darłowa, Borne Sulinowa czy teraz Tarcza" może by i chciały dostac etykietę imprez rekonstrukcyjnych, ale jest to zwykłe podstawianie nóg przez żaby gdy konie kują.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Dunczyk 22:26 20-04-2012
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information