Jump to content

Minelab Safari czy X-terra 705??


anka00

Recommended Posts

Jest inny, co nie znaczy, że jest głębszy, choć w specyficznych sytaucjach faktycznie tak moze byc. Ma jednak sporo wad z których najwiekszą jest bardzo kiepska ergonomia - wykrywacz szybko męczy sprawnego" męzczyznę, więc tym bardziej nie polecam go kobiecie. X705 jest świetnym sprzętem, nie wymagającym zmiany a lepsze" a jedynie uzupełnienia o pewne cewki i w ten sposób zwiększenia jego możliwości. Jeśli jednak faktycznie zdecydujesz się na zmianę to przyjrzyj się np. Etrackowi lub MXT.

Pozdrawiam

VW
Link to comment
Share on other sites

Na temat wad i zalet Quattro/Safari bardzo dużo napisano już na tym i na innych forach. Dla mnie główne wady to fatalna ergonomia, powolność i stosunkowo niska czułość. Zaletą jest dobry zasięg na duże srebro, niezależnie od warunków glebowych.

Pozdrawiam

VW
Link to comment
Share on other sites

Do wszystkiego, na drobnice i coś większego. Pytam kolegów ponieważ chce pomóc chłopakowi, który postanowił zamienić x-terre na lepszy wykrywacz oczywiście uniwersalny. Ja osobiście biegam z Fisherem f70 i jak dla kobiety uważam że to jest świetny sprzęt ze względu na wagę.
Link to comment
Share on other sites

kol.bikemax sugeruje ze minelaby sa przestarzal?
Moze przyklad jakiegos nowoczesnego sprzetu?
Wracajac do tematu postu,uzywalem kilka lat Quatrro,a od dwoch lat chodze z x70.
Uwazam ze terka to lepszy sprzet,jest lepiej wywazona, glebsza i bardziej uniwesalna.Plusem quatrro jest to ze jest bardzo malo podatny na zaklucenia(linie energetyczne)
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information