Jump to content

Tarnobrzeg i okolice wykopki ?

maciek1993stefan

Recommended Posts

Witam od ostatniego czasu zająłem się wykopkami i pozostałościami z 2 wojny światowej . Wczoraj (Sobota 17.12.11)Wyruszyłem na Kamionkę w Tarnobrzegu z kumplem . Gdy wszedłem do lasu z wykrywaczem od razu zaczną wariować lecz począteek to śmieci wyrzucane przez mieszkańców . lecz gdy doszedłem do środka lasu . Zaskoczenie 2 pociski od jakiegoś karabinu maja po 3,5 cm , 1 łuska 6 cm i okop w którym wykopaliśmy zasieki . Chciałbym się dowiedzieć czy gdzieś w okolicy są podobne miejsca ??

Na Dzikowie byłem lecz nic nie znalazłem tylko same okopy ok 6m na 4m wielkości i na 2 m głębokości lecz to raczej po przebywających tam czołgach z tego okresu . Na Dzikowie odkryłem legendarne zbiorniki na paliwo które wdać za zdjęciu . Jeśli chodzi o sprzęt to lipa bo kupiłem jako nowicjusz za 200 zł chiński . Lecz w kwietniu kupuje za 550 zł wykrywacz TRAPER. http://allegro.pl/traper-najglebszy-polski-wykrywacz-metali-producen-i2012103124.html co o nim myślicie

• 3 weeks later...
Witam,

Jestem z okolic Tarnobrzega i też już od jakiegoś czasu interesuję się historią naszych okolic podczas 2 wojny.
Miejsc w naszych okolicach jest bardzo dużo na wykopki, okopy ziemianki. Mogę zdradzić, że blisko tbg wykopano w bdb stanie pps 43 i mosina.
Sprzęt jaki posiadam to Proxima 4.0 . Chętnie wybrałbym się na wspólne wykopki. Auto też mam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information