Skocz do zawartości

Nowy Fisher f2 czy używana delta 4000 ???


lesiu283

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukaj sobie używanego Garetta EuroAce,sprzęt lepszy niż te dwa wymienione,miałem przez rok Deltę przez dwa lata Ace250,przez rok EuroAce i teraz mam F2 i szczerze EuroAce jest najlepszym sprzętem z tych wszystkich, przetestowałem te wykrywacze w różnym terenie i pod różnym kontem,jeżeli ponownie bym kupował wykrywacz wybrałbym EuroAce,pozdrawiam...


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora krank 18:07 30-11-2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krank podaj jakieś konkrety , bo tak to napisać można wszystko... oczywiście ace 250 , czy eurace to bardzo dobre wykrywki na początek ale w czym miałyby być wg. Ciebie lepsze od Delty , bo fakt ,że Deltę miałeś rok a ace trochę dłużej to żaden argument.
pozdrawiam serdecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosty przykład,po polu gdzie chodziłem z Deltą za jakiś czas poszedłem z EuroAce wynik był zaskakujący bo nakopałem sporo koloru,dodam że pole nie było uprawiane czyli było w takim samym stanie jak chodziłem z Deltą i jak chodziłem z EuroAce i chodziłem tym samym systemem czyli krok w krok i w tym samym kierunku co poprzednio,wiadomo każdy ma swój sposób na chodzenie po polu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krank , żeby nie było nieporozumień , szanuję Twoje doświadczenia , ale ja miałem zupełnie odwrotne , więc nie jest to żaden argument...ani z mojej ani z Twojej strony , sprzęty porównywalne , ale są niuanse, np materiał użyty do budowy cewki , dźwięk, pin point, wzbudzanie się...itd, itp, a jeżeli chodzi o głębokość , jedni twierdzą ,że ace 250 , jest głębszy inni ,że Delta ...no ja twierdzę że delta , ale to też nie jest argument...mi delta lepiej leży no i nie jest żółta...ale na pewno nie będę na siłe udowadniał ,że Delta jest lepsza, ale jeżeli brać pod uwagę cenę to jest.Np euroace - sprzęt fajny , nic złego o nim nie powiem , ale Delta z cewą DD deklasuje bez dwóch zdań.
pozdrawiam i życzę udanych wykopków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np euroace - sprzęt fajny , nic złego o nim nie powiem , ale Delta z cewą DD deklasuje bez dwóch zdań."

jacekpluszak, Delta z cewką DD chyba nie jest równa Fischerowi F4, a F4 niestety nie ale nie dorównuje zasięgiem do Euro Ace. Różnica jest taka, że głębokość z jakiej F4 widzi największe monety, jest taka z jakiej Euro Ace widzi najmniesze. To jest pewne bo miałem oba wykrywacze i porównywałem. I nie piszcie , że coś ma lepszą ID i inne pierdoły bo to wszytko na nic. Najlepszą ID ma łopata. I trzeba kopać wszysko co pokazuje jako kolor. A prawda jest taka, że w swoim przedziale cenowym Euro Ace ominie najmniej.
lesiu283, jak kupisz jakiegoś Garretta to gwarantuję Ci, że po pewnym czasie na głos gongu będziesz prawie zawsze zadowolony, czego z innymi wykrywkami nie doświadczysz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę wchodzić w czczą polemikę z samolubem , ale ja też miałem możliwość przetestowania tych dwóch maszyn i dalej mam i samolub zapraszam na testy , jeżeli wyjdzie po mojej myśli - to mi wystarczy , a jeśli po Twojej w co wątpię zwrócę Ci za bilet i dołożę prezent. Zapraszam na priva i serdecznie pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samolub długo zajęło ci studiowanie moich wpisów ale ucz się ucz kolego, a to co piszesz świadczy tylko o słabości twojego intelektu... a dla mnie jesteś i byłeś samolub, siedzimy i czytamy twoje wypocinki , każdy z nas ma paroletni staż z różnymi wykrywkami i każdy nie może się nadziwić ignorancji...ale szkoda czasu na ciebie , więc śpij dobrze razem z euroace.
pozdrawiam serdecznie
ps.jakbyś się zdecydował na testy to oferta aktualna.

hehhh tylko jakoś nie możesz się zdecydować,ewentualnie mogę podjechać do ciebie za zwrotem kosztów i pokażę ci jak bardzo jesteś w błędzie.
trzymaj się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie