Skocz do zawartości

Wykrywacz na raty


Rekomendowane odpowiedzi

Witam witam,
mój fischer f2 pomału konczy swój żywot, zaczyna sie sam wyłączac itd. wozony byl 3 lata w bagazniku mróz wilgoc itd sila rzeczy musial sie zepsuć.
planowałbym na wiosne kupic fiscera f75 LTD
nie ukrywam ze na raty czy mozecie polecic jakies interesujące klepy które bawia sie w sprzedaz na raty?
Znam oczywiscie Viking gdzie kupilem swoa pierwsza wykrywke ale moze sa jeszcze jakies inne sklepy.
POzdrawiam
M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to już się martwię, co ja biedny będę w zimę robił. Ja MUSZĘ dziennie przynajmniej ze dwie godzinki pochodzić bo jak nie to chory jestem. Ostatnio przerobiłem swój sprzęt, zamontowałem podświetlenie zegarów" i parę ledów" na cewkę. Po ciemaku teraz chodzi się sympatycznie:).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam na wsi i w jej obrębie jak narazie poszukuję. Dowiedzieć się czyj to kawałek ziemi" nie stanowi żadnego problemu(to się nazywa inwigilacja wiejska, każdy zna każdego:))najlepszy bajer dla rolnika to: bezpłatne poszukiwanie zagubionego lemiesza lub jakiejkolwiek innej rzeczy. Jak słyszą słowo ezpłatne" to od razu wymiękają:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie wikingu jest taka zakladka która mówi: raty...wyswietla sie cos takiego jak symulacja kredytu, nastepnie wpisujesz kwote wykrywacza plus raty powiedzmy 36 czyli trzy lata czyli reasumujac 4900 f75ltd rozkladajac na 36 rat wedlug przelicznika symulacji kredytu daje nam 201.77

201,77*36=7263,72

7263,72-4900=2363,72 pln według tego co jet podane na stronie

Gdyby byla opcja z tymi dwiema stówkami to poszedl bym na to bez wahania bo 200 zloty mozna przezyc jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy się zastanowić, czy potencjalny kredytobiorca spełni oczekiwania kredytodawcy i czy ten kredytodawca udzieli mu kredytu ratalnego? Bo to wcale nie jest takie oczywiste, jak się wszystkim wydaje. Nie każdy dostaje kredyt ratalny. Większość osób starających się o kredyt, nie posiada tzw zdolności kredytowej lub nie umie jej poprawnie, przekonująco przedstawić lub udokumentować. Skończyły się czasy wysypu" kredytowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co się rwać na taką drożyznę?
Jest dużo dobrych wykrywaczy za rozsądne pieniądze,nadpłacanie ponad 2000 to mówiąc skromnie głupota. Należy pamiętać że to nie cena wykrywki ma górę w poszukiwaniach a miejscówka odpowiednia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie