Jump to content

Wykrywacz na raty


Recommended Posts

Witam witam,
mój fischer f2 pomału konczy swój żywot, zaczyna sie sam wyłączac itd. wozony byl 3 lata w bagazniku mróz wilgoc itd sila rzeczy musial sie zepsuć.
planowałbym na wiosne kupic fiscera f75 LTD
nie ukrywam ze na raty czy mozecie polecic jakies interesujące klepy które bawia sie w sprzedaz na raty?
Znam oczywiscie Viking gdzie kupilem swoa pierwsza wykrywke ale moze sa jeszcze jakies inne sklepy.
POzdrawiam
M.
Link to comment
Share on other sites

A ja to już się martwię, co ja biedny będę w zimę robił. Ja MUSZĘ dziennie przynajmniej ze dwie godzinki pochodzić bo jak nie to chory jestem. Ostatnio przerobiłem swój sprzęt, zamontowałem podświetlenie zegarów" i parę ledów" na cewkę. Po ciemaku teraz chodzi się sympatycznie:).
Link to comment
Share on other sites

Mieszkam na wsi i w jej obrębie jak narazie poszukuję. Dowiedzieć się czyj to kawałek ziemi" nie stanowi żadnego problemu(to się nazywa inwigilacja wiejska, każdy zna każdego:))najlepszy bajer dla rolnika to: bezpłatne poszukiwanie zagubionego lemiesza lub jakiejkolwiek innej rzeczy. Jak słyszą słowo ezpłatne" to od razu wymiękają:)
Link to comment
Share on other sites

na stronie wikingu jest taka zakladka która mówi: raty...wyswietla sie cos takiego jak symulacja kredytu, nastepnie wpisujesz kwote wykrywacza plus raty powiedzmy 36 czyli trzy lata czyli reasumujac 4900 f75ltd rozkladajac na 36 rat wedlug przelicznika symulacji kredytu daje nam 201.77

201,77*36=7263,72

7263,72-4900=2363,72 pln według tego co jet podane na stronie

Gdyby byla opcja z tymi dwiema stówkami to poszedl bym na to bez wahania bo 200 zloty mozna przezyc jeszcze
Link to comment
Share on other sites

Należy się zastanowić, czy potencjalny kredytobiorca spełni oczekiwania kredytodawcy i czy ten kredytodawca udzieli mu kredytu ratalnego? Bo to wcale nie jest takie oczywiste, jak się wszystkim wydaje. Nie każdy dostaje kredyt ratalny. Większość osób starających się o kredyt, nie posiada tzw zdolności kredytowej lub nie umie jej poprawnie, przekonująco przedstawić lub udokumentować. Skończyły się czasy wysypu" kredytowego.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information