Skocz do zawartości

Ełk,Prostki i okolice czyli gdzie warto kopac cz2


skullmen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 216
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 weeks later...
Witam serdecznie wszystkich.Niedługo nadejdzie wiosna(mam taką nadzieję)ruszymy na poszukiwania tego co jest jeszcze ukryte-w związku z tym mam pytanie do Was jako starszych stażem i na pewno doświadczeniem-jak załatwiacie sprawę kopania na prywatnych polach,łąkach czy mieliście z tym jakieś problemy? Możecie coś o tym powiedzieć-z góry dzięki wielkie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek liczyłem że skulmen wymyśli coś fajnego,ale jak nie,to ja dam ci radę: jak nie miałeś uzgodnione z właścicielem to bierzesz ze sobą psa który będzie cie bronił.kolejna to weź wodę ognistą,ale to już nie zawsze działa.Trzecie to skoro to początek wiosny ubierz się w trampeczki bez obciążenia,gotowy do szybkich ćwiczeń manewrowych w terenie.powodzenia w kopaniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak-rady są naprawdę przewspaniałe i warte wypróbowania(wszystkie warianty są OK.)Jedynie z tą mszą to nie wiadomo na którą godzinę ale z tego co widzę trzeba po prostu w razie przypału improwizować.Dzięki Hansior że się odezwałeś bo już miałem wątpliwości że ktokolwiek tu zagląda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj atylla- wędkuję około 40lat i wiele razy robiłem to nocą czy to na jeziorach,rzekach czy leśnych oczkach z dala od wszelkich osad i wiem jak to się robi ale jakoś nie bardzo widzę chodzenie z wykrywką po nocy,czy aby nie wkręcasz mnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie