Skocz do zawartości

Ełk,Prostki i okolice czyli gdzie warto kopac cz2


skullmen

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 216
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 weeks later...
W sobotę robimy wypad pisać się kto jest chętny. Zastanawiałem się nad niedzielą ale o tym się pomyśli w sobotę. Wypad najlepiej z rana tak więc czekam na listę chętnych. Miejscówka jeszcze nie ustalona. W zależności od tego ile osób pojedzie i jaki sprzęt będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam-mam prosbe.dzieci podarowaly mi 3010/GC-1010 moze mi ktos powiedziec czy da sie nim cos zwojowac?i jeszcze jedna sprawa-chcialem pochodzic po lesie ale to był krutki spacer-około 10minut i bateria siadła czy to normalne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam to jest zabawka , przyda ci sie duzo cierpliwosci bo bedzies kopał wszystko co jest z metalu i raczej to co na powierzchni . co do baterii pytanie jakie dałes , mogły pasc od zimna np , kup jakies dobre alkaiczne i wtedy zobacz ile wytrzymaja .
powodzenia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!Jestem z Olecka i chodzę z wykrywaczem dopiero od roku.Znalazłam już kilka ciekawych fantów no ale chciałoby się więcej no i coś większego niż tylko łuskę itp. Może macie jakieś swoje miejscówki do których mogłabym zajrzeć.. ? Będę bardzo wdzięczna!


Ps.Z tego co widzę Wasze znaleziska są dość pokaźne. Gratuluję !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Jestem z Ełku i mam za sobą 3 wypady w teren. Śmigam od niedawna z Ace 250. Ktoś z Was ma może taki wykrywacz? Wrzuciłem zdjęcie moich znalezionych fantów... jak widać niewiele tego :) Gratuluje wszystkim ciekawych znalezisk i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie