Skocz do zawartości

TEKNETICS G2 - BARDZO MAŁY ZASIĘG


marian1984

Rekomendowane odpowiedzi

Ogarniesz bardzo łatwo. To proste w obsłudze wykrywki. Trzeba się jedynie przyzwyczaić do ichniego języka. Wykrywki te nie dają na polu spokoju. Cały czas trzeba być skupionym i wyłapywać z rwanych pierdnięć i pisków te dobre, oznaczające coś więcej niż zardzewiałe żelastwo.
I dyskryminacja to największe przekleństwo i wada F75/T2. Wszystkie wykrywacze przy włączonej dyskryminacji żelaza podczas przemiatania nad nim milczą. F75/T2 nie milknie. W jedną stronę potrafi dawać sygnał kolorku a w drugą siedzieć cicho. Dlatego nie polecam chodzenia z dyskryminacją. Powoduje to masę irytujących sytuacji. Najlepiej ustawić dyskryminację na 10-15 i słyszeć że w drugą stronę masz żelazne pierdnięcie".
Wszystko jest do opanowania ale trzeba czasu.
Jednak gdybym miał wyceniać korzyści płynące z przesiadki z Omegi na T2/F75 to nie jest to jest to najwyżej połowę tego co producenci chcą za przesiadkę.
Jednak tak jest chyba ze wszystkim. Bo czy Jagurar daje aż tak wiele, że warto dopłacić 120tys. zł do np wysokiej klasy Opla?

Wg. mnie na początku każda setka zł. to istotny wzrost osiągów. Później za taki sam skok płacimy kilka x więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia. Musiałbym wyskoczyć kilka x w teren z omegą i DD żeby powiedzieć czy różnica jest warta dopłaty.
Ja dokupiłem DD do F2 i wg mnie warto zmienić cewkę. Ale nie za 400-500zł. Mi się udało kupić za 200zł i to wg. mnie max. kwota którą warto dać za DD. No może 250zł. Jednak wiadomo że ciężko o okazje. A cena cewki DD to praktycznie tyle co byś dopłacił do F75 który DD ma w standardzie. Mówię o zakupie w stanach bo nie znam cen w PL. Nie chce mi się ich sprawdzać.
Podsumowując - masz możliwość kupić okazyjnie DD to kup. Jeśli nie to zmień wykrywkę na F75 (oczywiście jeśli innych pod uwagę nie bierzesz).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre ryc za moneta 30cm ja kopie do15cm raz sie zmusilem i wyciagnalem z 20 cm szostaka omega bo glebiej to tylko kolorowy zlom wyciagam i sobie odpuszczalem ale po ostatnim trafieniu stwierdzam ze to nie byl najlepszy pomysl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie