Skocz do zawartości

fisher f75


krisk23

Rekomendowane odpowiedzi

Cenowo zbliżony do innych?Mało sprecyzowałeś o jakie inne" ci chodzi.F75 to najwyższa półka z cenami od 3500zł.Sam sprzęt jest super,jak kupisz nie pożałujesz.Co do ilości tematów o F75 chyba słabo szukałeś jest naprawdę sporo na jego temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F75 - jeśli chodzi o funkcjonalność, ujdzie. Jeśli o wykonanie - to badziew.

Trzeba przyznać, iż FTP nie wystarczał T2 i wpakowali do F75 oprócz pseudostatyka także statyk (którego nikt na dłuższą metę nie używa, bo jest baaaardzo niestabilny) czy podświetlenie włączone na stałe (czy tak trudno wyciągnąć jeden przycisk?). I na najlepsze im to nie wyszło. Konstrukcyjnie to już lipa totalna. Nie muszę chyba wspominać o (rzadko, ale...) urywających się uszach cewki, wyskakujących sprężynkach z zasobnika na baterie (także rzadkie, ale możliwe, ostatnio było o tym głośno) czy najstraszniejszym - łamaniem się stelaża w miejscu mocowania plastikowego chwytu. Ja naprawiałem także przypadki, gdzie po prostu wypadła" puszka z elektroniką z rękojeści.

Tak moi mili, tak z nim źle. I nic na to nie poradzę. Choć trzeba przyznać, że zasięgi i ID nie są takie złe.

Ale pieprzenie, że to dobry wykrywacz, to trochę przesada. I jeśli cenowo zbliżony" do innych, to bez wahania brałbym Safari, DFXa, czy nawet cielaka typu GTI 2500. Ale wybaczcie, nie jego* :)


Pozdrawiam!

*No chyba, że by za darmo dawali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli tak
elektronika wypada ......
stelaż się łamie ............
statyk - pseudo statyk ...........
więc kto go kupuje i dlaczego - reklama? czy jednak sprzęt coś wart ? bo chyba ludzie nie wydają tylu pieniędzy na .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Enders,a po co to pieprzyć".Każdy sprzęt ma swoje wady i zalety,cewki urywają się nie tylko w F75 ale i w innych lepszych".Jeśli chodzi o wykonanie to Fisher wcale nie jest taki badziewny jak piszesz,wiele sprzętu wygląda gorzej.I lepiej zakończmy te dywagacje.Ilu poszukiwaczy tyle zdań na temat sprzętu.Lepiej niech rzeczowo ktoś odpowie koledze krisk23 na temat F75.Powiem tylko tyle kolega chodzi z 75-tką ponad 3 lata i to bardzo intensywnie go eksploatuje,nic się z nim nie dzieje,nic się nie urwało,nic się nie połamało,stelaż nie ma luzów więc chyba nie jest aż tak źle?Uważam że to naprawdę dobry wybór.Ale to tylko moje skromne zdanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no panowie . sprzęt jest naprawde spoko i wart tych kilku drobnych. Ja posiadałlem F75 i był bez problemowy.teraz ma F 75 LTD i cewka mi sie rozszczelniła i nie placze ze szajs. dalej uważam ze jest bardzo dobry wykrywacz i mało co na rynku u dorównuje. w necie jest naprade sporo na jeo temat.wystarczy poszukać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o F75 to w numerze 11/2010 Odkrywcy masz super test T2/F75/F70 chyba lepiej nikt ci nie naświetli tematu.
Nie ma co przesadzać Fishery są solidnie zrobione,faktycznie w tym teście w Odkrywcy jest nawet fotka takiego F75 z pękniętym stelażem,ale nie popadajmy w panikę,zdarza się to raczej sporadycznie.Reszta zarzutów kol. Endersa?No cóż każdy ma swoje zdanie na temat sprzętu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, jak wygląda jakość wykonania chyba zależy już tylko od humoru ludzi, którzy ten wykrywacz składają. Może nie jest AŻ tak źle, ale nie jest dobrze i raczej jeśli porównywać w tej cenie powiedzmy DFX czy Safari to problemów i kłopotów najwięcej sprawia F75. Ja miałem go przez krótki okres, wystąpiły wady jak opisałem wyżej... dostawałem także te wykrywacze z prośbą o naprawę również z wadami jak powyżej. Na pewno trafią się modele lepiej wykonane i wytrzymają dłużej. Przez swoje ciężkie" wady jak dla mnie ten wykrywacz odpada. Ale to tylko moje zdanie. Po prostu mówię, jak jest naprawdę.

Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem proximę,sov.GT,Quattro,vaquero teraz mam F75LTD i jest to taki zaj.bisty szajs że na długo u mnie zostanie ;) lepszego w tej cenie nie ma wg. mnie. może explo se. ale ja szybciej za to chodzę bo nie mam cierpliwości :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Enders ,trafiłes na felerny wypust . ale soryporównywac GTI do f75 to naprawde noc kabaretowa. Ale jak kolega napisal karzdy ma swoje zdanie i ma prawo to glośno czy cicho powiedzieć. Pozdrawiam wszystkich i oby jaknajmniej felernych modeli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum jest dużo tematów o F75 ale nikt konkretnie nie określił
czy cena sprzętu jest adekwatna do jakości .....
wszyscy piszą - jak go ustawić co się psuje ale takie problemy są we wszystkich wykrywaczach .....nie można napisać że tylko F75 ma wady ..........
dlatego szukam ludzi którzy go zakupili go używają i są zadowoleni - są pewni że pieniądze które wydali nie poszły w błoto ...
co do awaryjności - każdy sprzęt ma swoje wady .....szukam ludzi z lubuskiego którzy ten sprzęt mają i już go doskonale sobie przyswoili" najchętniej bym się osobiście spotkał i poznał zalety tego sprzętu w pracy"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fisherek ma wartosc adekwatną do ceny.Troche pojękuje,czasem dostaje swira,pod napieciem(kable górnicze i kolejowe)nie da sie szukac ale pod liniami wysokiego napiecia nie ma problemu.No DFX jest stabilniejszy ale na europejskie monetki slabszy.O minelabie Ex po pierwszych zachwytach bardzo ucichło.Ale te ostatnie 3 biorą monetę srebrną 200 zl na 30 cm spoko w srednim gruncie.Pobil je wszystkie XP Deus no ale jak cena!!jak jestes emerytem i lubisz cisze to bierz DFX ,nim zaczniesz kopac to stracisz 5 minut na ustawienie,chyba ze wgrasz jakis sensowny swoj program.A jak nie przeszkadza Ci lekkie pojekiwanie to nie ma lepszego od F 75.Maxymalne zasiegi u obu takie same.(250 cm).Ex duzo slabiej.To tak dla piszacych doktoraty z detektorów.Kazdy sprzecik (oprócz MD) po opanowaniu jest swietny (chyba ze operator nigdy nie pojmie blusa)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fisher f75 to prawdziwy moneto kopca tak go mozna w skrocie nazwac ostatnio byl uzywany za chyba 2600 na ale.. jesli dbasz o sprzet to zadne usterki nie powinny sie zdarzyc mity o lamiacych sie sztycach,jesli wlasciwie masz skrecana sztyce tzn z wlasciwa sila lub inaczej z glowa to zeby zlamac ta rurke musial bys sie chyba przewrocic na nia, terkotanie w all metal motion,to chyba jeden z najbardziej czulych wykrywaczy na drobnice nie ma sie co dziwic mozna nim szpilki wyciagac fakt bardzo czuly na zaklocenia,monety kopie sie zazwyczaj w dyskryminacji,zadnych popiskiwan nie ma, rewelacyjny sprzet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niemal każdego wykrywacza który byś nie wskazał znajdą się zwolennicy którzy będą go zachwalać i polecać, oraz tacy co będą go odradzać. Człowiek to taka dziwna istota, która bardzo się od siebie różni, a co za tym idzie ma różne gusta i upodobania, i dlatego każdy wykrywacz jest dobry lub zły w oczach różnych użytkowników. Nie ma jednego idealnego wyboru. Wybór sprzętu to pewnego rodzaju kompromis na który się godzisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że do wszystkiego można się przyczepić ale właśnie mnie interesuje zadnia ludzi mający ten sprzęt - co go boli a co jest na plus - dlatego lubię posty ludzi którzy ten sprzęt mieli lub maja i znają go a wylot" ............bo czy można coś powiedzieć na temat sprzętu - jeśli się go nie miało - bo tylko z wyglądu i opisu to sobie mogę obejrzeć szczyt himalajów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie