Skocz do zawartości

2010.Bloodrayne: The Third Reich


Kurt

Rekomendowane odpowiedzi

Kino wojenne już nie jedno widziało i my jeszcze nie jedno zobaczymy i tak mieliśmy już żołnierzy przenoszących się w czasie, bunkry jak i pola bitew opanowane przez duchy czy nawet żywe trupy ale kto tak naprawdę jeszcze nie rozwalał Niemców hm ??
Tak właśnie
WAMPIRY :)
W najnowszym filmie Uwe Boll pokazuje nam jak to przemiła wampirzyca jest niezbyt miła dla nazistowskich oprawców i można by powiedzieć że daje im nieźle w kość ....
trailer
http://www.youtube.com/watch?v=sf9wqm8cz3Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawostką niechaj będzie to pojawiła się już PARODIA Bloodrayne! - Uwe Bolla gdzie grają ci sami aktorzy tylko dziwnie jakoś owa wampirzyca się zmieniła , czyżby efekt jojo??

2011.Blubberella
krótki opis:
Rok 1940, świat pogrążony w wojnie ze szkopami. Kilka śmiałków stworzyło specjalny desant to walki z Hitlerem, jednak zaczynają mieć kłopoty. Na pomoc przychodzi im Blubberella. Pół wampir, pół kobieta, i staje w ich obronie. Blubberella kocha

Może i przesadzę ale w niektórych momentach przypomina mi się kultowy film ściśle tajne z lat 80tych :)
Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=faASWINSgJY

Oba filmy można zobaczyć w necie.
Czy je polecam hm nie podpiszę się pod nimi, raczej to taka ciekawostka.
Pozdrawiam Kurt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Wydaje mi się, że Bloodrayne" to kolejny film, który powstał na podstawie gry. Moje dzieci masakrowały biednych Niemców na konsoli PS już jakiś czas temu.
Ja osobiście chciałbym,żeby ktoś nakręcił film na podstawie gry Return to castle Wolfenstein". Matko jedyna! Ile ja nocy zarwałem walcząc z elektrykami z paranormalnej dywizji:)A i teraz od czasu do czasu sobie popykam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wolfenstein grałem tylko do czasu zejścia do krypty - wtedy zaczęły się cuda - stwierdziłem, że w takie coś się nie bawię i sięgnąłem po Call of duty. Takie filmy też mnie nie bawią jak widzę taki film to mam chęć 30 raz oglądnąć Czterech pancernych, chodź ruscy mają kałachy to i tak lepsze niż wampiry...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie