Poszukiwacz86 Posted April 6, 2011 Author Posted April 6, 2011 Witam! Proszę o pomoc jeśli ktoś widział coś podobnego?
Poszukiwacz86 Posted April 6, 2011 Author Posted April 6, 2011 Nie wiele przychodzi mi do głowy ale może odważnik, jak na swoją wielkość jest to dosyć ciężkie ma ok. 10 cm, pomyślałem że to oczko można o coś zaczepić, natomiast na dole chyba coś było jeszcze wygląda na ułamane. Oczywiście kolorek. Pozdrawiam i czekam na sugestie
Daro Shadow Posted April 6, 2011 Posted April 6, 2011 coś w tym stylu http://gify.joe.pl/gifs/inne/zegary/ruszajace-sie-wahadlo.gif :)
melajda95 Posted April 6, 2011 Posted April 6, 2011 Zdecydowanie jest,to przednia kolumna[z urwanym gwintem ]od mosiężnego żelazka na duszę.
tyfus Posted April 6, 2011 Posted April 6, 2011 tu chyba nawet taki sam wzór kolumienki (z przodu) :http://haftymalgosi.blox.pl/2009/08/Zelazko.html
Poszukiwacz86 Posted April 6, 2011 Author Posted April 6, 2011 Dzięki, w życiu bym na to nie wpadł. Pozdrawiam
Question
Poszukiwacz86
Witam! Proszę o pomoc jeśli ktoś widział coś podobnego?
6 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.