Skocz do zawartości

tlumaczenie z niemieckiego


werewolf

Rekomendowane odpowiedzi

czy jest ktoś kto spróbowałby przetłumaczyć tekst z niemieckiej widokówki? jest to ręcznie pisany i dla takiego amatora na pewno nie do odczytania (jak to z pismem ręcznym i brakiem odp wiedzy z języka nie da się przepisać w słownik).. ale może jest ktoś dobrze obeznany..

fotki na priv bo pomniejszone się nie przydadzą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć zdjęcie/skan pocztówki na hosta i zapodaj sam link.
Możesz też ew. zajrzeć do pierwszego z brzegu tłumacza przysięgłego. Myślę, że w ramach rozrywki intelektualnej przetłumaczy ci to od ręki.
Miałem tak raz, właśnie ze znalezioną pocztówką. Wizyta w biurze tłumaczy przysięgłych, kilka uśmiechów i pani machnęła mi to niemal z marszu. Zwykłe życzenia powrotu do zdrowia, ale przynajmniej wiedziałem już, co tam widniało :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześij mi może skan o max. rozdzielczości, spróbuję, chociaż moim zdaniem odczytywanie ręcznie pisanego niemieckiego gotyku jest trudniejsze od odszyfrowywania minojskich hieroglifów.
elpasys@interia.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pozwoliłem sobie podpiąć się pod wątek chociaż nie pomogę. Ja natomiast szukam tłumaczenia niemieckich map chodzi mi o legende. Może mi ktoś pomóc gdzie mogę znaleźć? próbowałem w necie ale bez skutku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viper, nie przesadzaj.
Pojedyncze słowa możesz wprowadzać w tłumacza na googlach: http://translate.google.pl/#de|pl|

przykład: Słowo uber - tłumaczenie wychodzi obok okienka a poniżej pojawia się zapytanie:
Czy chodziło Ci o: über

Jak widzisz, diakrytyczne elementy liter same się podsuwają więc nie będziesz miał kłopotu z poprawnym zapytaniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie