tyfus Napisano 16 Styczeń 2011 Napisano 16 Styczeń 2011 zdjęcia proszę wrzucać na serwer ODK - zresztą i tak link jest źle wklejony. Dzięki.
Luftlander Napisano 16 Styczeń 2011 Napisano 16 Styczeń 2011 Pomieszanie z poplątaniem. Klamra na pewno nie jest oryginalna. Poza tym napis o honorze i wierności odnosi się do SS i jako taka nie może być Wehrmachtu.
janczar Napisano 16 Styczeń 2011 Napisano 16 Styczeń 2011 http://allegro.pl/....... tandetna kopia------------------------------------------------------------janczar - powinieneś już wiedzieć, że w działach ID nie dajemy linków do trwających aukcji-pozdro-Post został zmieniony ostatnio przez moderatora tyfus 13:17 16-01-2011
lukasz0093 Napisano 16 Styczeń 2011 Autor Napisano 16 Styczeń 2011 Przepraszam za bałagan. Niestety nie mogę zrobić zdjęć mojej klamerki bo nie mam czym. Lecz jest ona identyczna jak ta na zdjęciu , oznaczenia z tyłu: mała literka r w kółku i coś tam jest jeszcze lecz nie mogę odczytac a po prawej stronie napis m4/24" na nakładce z przodu ma napis Moim honorem jest wierność" . widełka" klamry strasznie pordzwiałe , jak metal leżący sporo lat w ziemi. Klamra stalowa. Da się okreslic czy jest orginalna? Wiem , że klamry SS miały także taki znaczek z tyłu 2 błyskawice w kółeczku a moja nie ma.
Pytanie
tyfus
4 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Temat został przeniesiony do archiwum
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.