Skocz do zawartości

Hak mundurowu


butchcassiddy

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus. Czy ktoś mógłby mnie oświecić w następującej kwesti: jaką praktyczną funkcję miał pełnić druciany hak mundurowy wszyty u dołu nogawki wojskowych spodni. W każdą są wszyte dwa, jeden wiekszy, drugi mniejszy, obydwa wszyte wewnątrz. Ponieważ spodnie są wyposażone w sciągacze to te haki okrutnie wpijają sie w nogę. Chciałbym je usunąć ale czy nie będzie to wylewanie dziecka z kąpielą? Pozdrawiam. Butch.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To własnie szwedy. Nie bawię się w rekonstrukcje i nie zależy mi na 100% zgodności z oryginałem. Używam ich (wiadomo do czego) bo są trwałe, wygodne i ciepłe. Więc jeżeli po wypruciu tych haków moje pantalony straca jedynie oryginalnośc a nie zalety uzytkowe to nie będe biadolił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzę też ich używam bo są świetne. Zapewne haki służą do zaczepiania do butów, trzewików, albo do gumiaków do zakładania na te trzewiki. W każdym razie wywal te haki bo nie da się chodzić z nimi, szczególnie w wysokich butach ze spodniami wciśnietymi w cholewki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie