mochu Posted November 11, 2010 Author Posted November 11, 2010 proszę o identyfikację monety ze zdjęcia- czy jest rzadka- z obu stron jest rewers- średnica 18mm
kopijnik2 Posted November 11, 2010 Posted November 11, 2010 nie ma prawidłowej odpowiedzi na to pytanie...czy jest rzadka...gdyż - nie jest to moneta o dwóch ewersach"bo nigdy nie miała awersu"bo nigdy tej - takiej monety nie było...abraziec 1810 - do krylja w niz"wyrób do orła i reszki"prawdopodobieństwo orła 100%
8total4 Posted November 13, 2010 Posted November 13, 2010 falsem z epoki trąci..Rob - pozdrowienia Brachu.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.