Jump to content

Smętek nie działa...


test_m4a1

Recommended Posts

Witam
Wczoraj wróciłem z eksploracji terenu, wszystko było ok, dzisiaj tez miałem jechać, przygotowałem wszystko i dla rutyny właczam HS-3 ale niestety cos jest z sygnałem, najpierw przerywany, wyłaczyłem go a potem właczam znowu i teraz sygnał wali po uszach ale się nie wyłacza jak to jest w smętakach po właczeniu go... Sygnał ejst ciągły, dodam iż z cewką jest wszystko w porzadku.

O co może chodzic? Gdzie można to naprawic? We wrocławiu jest jakis spec?
Link to comment
Share on other sites

Wiem damiani że taki ma być sygnał, chodze 3 lata z nim ale baterii jeszcze nie przyszło mi zmieniać ponieważ latam na słuchawkach i przez to to zużycie jest bardzo małe.

Dzięki za rade pawle, zmienię i napisze jaki dało to rezultat.

Mam jeszcze jeden problem z nim, na cewce 30cm niestety uwalila mi się ta część przy śrubie, po rpostu sie wyłamało to gniazdo trzymające bolec. To jest ta częsc przy śrubie którą sie skręca smętka na 2 częscie", poki co zatasmowałem 2 kawałki drewna ale to póki co prowizorka, jakiś pomysł?
Link to comment
Share on other sites

Tak jak Armand mówi, dobrze jest mieć taki tester w domu. Sprawdzić i dokupić najwyżej jedną która będzie padnięta. Wypadało by też pomierzyć baterie w komplecie i wybrać takie które mają najbardziej zbliżone napięcie, tak aby różnice były jak najmniejsze.
<pozdro
Link to comment
Share on other sites

Pomysł-zadzwonić do Pana Henryka i poprosić o coś takiego. Przedstawić problem, powiedzieć skąd się jest(bo z tego co wyczytałem jesteś z daleka) i najwyżej przyjdzie Ci element paczką. Kwestia dogadania.
Ale pierwszy raz słyszę by to się wyłamało :)
<pozdro
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information