Jump to content

spectrum xlt ,


janrun

Recommended Posts

Wstaw zdjęcia jeżeli możesz ale max to chyba w okolicach 1000-1300zł (ten sprzęt ma już kopę lat a do tego Spectrum jest już nie produkowany od wielu lat).
Najlepszym wyznacznikiem są aukcje za wielką wodą - dodaj za przesyłkę i ewentualnie cło a później odnieś się do ceny u nas w kraju.
Link to comment
Share on other sites

On chyba chce kupić a nie sprzedać?
W UK przy bardzo dużej dozie szczęścia można kupić używany XLT za 1300zł z przesyłką. Bez większego problemu za 1500-1600zł. Ale raczej nie kilka razy używany". Wszystkie występują zwykle w pełnym komplecie.
Czy Spectrum, czy E, nie ma różnicy jakościowej i funkcjonalnej. Przy Spectrum szansa na uszkodzoną sondę jest znikoma, za to może być kabel sfatygowany, jeśli wykrywacz był zaniedbany. W wersji E jest ryzyko ze sonda będzie zupełnie do niczego.
Link to comment
Share on other sites

W jakiej cenie można dostać - zrozumiałem o zakupie.
W jakiej cenie można sprzedać lub Ile można dostać - wskazywałoby na chęć sprzedaży.

Trzeba dodać że lepiej się wystrzegać są z tzw. krzyżem (nową obudową) - tęczowe są okej jak i czarne ze złotymi napisami.
Link to comment
Share on other sites

Jest w super stanie i dodatkowo mam zapasowy akumulator, wszystko bylo nowe , osobiscie kupowalem w usa , kilka razy chodzilem z nim ,poprzednio mialem takze spectrum xlt,tylko bardziej uzywany i sprzedalem w Irlandi , gdzie takze toszke poszukalem .
Obecnie jestem w usa i po prostu nie uzywam xlt w polsce a bardzo go lubie .
Dlatego chodzilo mi o cene dlatego ze wiem w jakim jest stanie.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information