Skocz do zawartości

wywiad z dyrektorem MLP Krzysztofem Radwanem


s_boj

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna sprawa - strona internetowa.
Fajnie, że jest i super, że umieszczają na niej aktualności, tyle że bardzo mi tam brakuje działu konserwacja, w którym można by śledzić co aktualnie restaurują. Pod koniec maja malowali Fouga CM.170 Magister.Szkoda, że na stronie nie ma miejsca, w którym dało by się śledzić kolejne etapy prac.
Kolejna rzecz - wykaz samolotów z kolekcji. To już na Wikipedii jest bardziej kompletny, niż na stronie muzeum. Zdjęcia też nieaktualne. Ten dział jest traktowany trochę po macoszemu.
W muzeum pracuje wielu pasjonatów, fanatyków tematu. Każdy z nas ma w domu kompa, internet, udziela się n forach. Stronie www MLP bardzo by się takie forum przydało. Adminem niechby był pracownik, mogący co jakiś czas odpowiedzieć na zadawane pytania, rozjaśniać wątpliwości.
Nie chodzi mi o zastępowanie eksponatów prezentacjami multimedialnymi, czy inne tego typu zabiegi, ale mogliby trochę bardziej iść z duchem czasu. To by w świetny sposób promowało zainteresowanie lotnictwem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Z dyrektorem MLP mialem kiedys okazje rozmawiac i moim zdaniem to osoba dobra bardzo zangazowana w to co robi. Wiem ze muzeum bylo troche nie doceniane przez wladze, idea piknikow lotniczych tez troche okazala sie byc trudna, to obecnie zbyt krotki pas by mozna tam bylo pokazac cos wiecej do tego jeszcze kable i znany wypadek z cessny. To oczywiscie nie znaczy ze nie da sie zrobic czegos lepiej ale na tle innych muzeow fakt ze cos sie zmienia jest juz czyms. Mnie martwi bardziej stan kolekcji z lodzi gdzie takie zabawki jak np: mi-6 sa niszczone przez czas i brak pomyslu jak zagospodarowac po bylym kustoszu ten majatek. Szkoda tym bardziej ze ktos kiedys tworzac ta kolekcje odwali kawal roboty i jeszcze pare lat a bedziemy mieli wspomnienie- (na teren kolekcji probuja wchodzic rozni ludzie (czesc ma zgode wlascicielki).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie