Skocz do zawartości

Replika.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Pytanie kieruje do airsoftowców i nie tylko. Chcę kupić replikę ASG broni historycznej i nie wiem jaką. Nie chcę amerykańskiej ,a najlepiej niemiecką, rosyjską itp. .
Kwota jaką dysponuje to 2500 ,ale to maksimum bo muszę kupić mundur i wyposażenie. Widziałem w sklepach asg oferty ,ale te repliki są słabe ok 250 fps-ów. Podoba mi się Mauser Tanaki i nad nim się zastanawiam. Chodzi mi o repliki którą się postrzelam jak i również do typowej rekonstrukcji.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Replik przybywa co chwilę i wszystko zależy co tak naprawdę jest ci potrzebne :D
Tu masz jeden ze sklepów oferujących min Repliki Historyczne
http://www.specshop.pl/index.php?cPath=22_241_223
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aresa jeszcze nie ma jest na razie tylko Hexagon w cenie 1249zł która że tak powiem jej nie ustępuje. Oczywiście można ściągnąć z HK ale nie jest to opłacalne ze względu na obecny kurs $.
trochę danych zaczerpniętych z netu:
Replika wykonana z elementów drewnianych jak i stalowych. Z drewna wykonano łoże a ze stali lufę, osłonę lufy, spust, osłonę spustu, selektor ognia, magazynek, przyrządy
celownicze a nawet elementy mocowania zawieszenia. Producent zadbał o pracę nad Gearbox'em, który opary jest na Tokio Marui. Zamontowano uszczelnioną dyszę, metalową głowicę cylindra, metalowe łożyska, regulowaną komorę hop-up taką samą jak w replikach G36. Replika w sam raz dla rekonstruktorow drugiej wojny światowej a w szczególności miłośników radzieckiego wyposażenia.

nazwa: HP-01
Producent: Hexagon
Napęd: elektryczny - gearbox metalowy v.7
Wykonanie: metal + drewno
Prędkość wylotowa: 350 fps
Pojemność magazynka: 450 kulek (Hi-Cap)
Długość: 84cm
Waga: 3350g

Dodatkowe informacje:
Tryb ognia: pojedyńczy / ciągł
Hop-Up: TAK, regulowany
Blokada spustu: b.d.

W skład zestawu wchodzi:
- HP-01
- Magazynek Hi-Cap
- Zawieszenie

W/w replikę dostaniesz na portalu allezło lub też w sklepach ASG. Jeżeli chodzi o Fps to 350 w zupełności wystarczy.
Pozdrwiam Kurt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj akurat można śmiało powiedzieć, że to jest temat rzeka, niby można było zakupić, jaką limitowaną edycję z firmy Viva, która miała wypuścić, ale raczej nie doszło to do skutku tak, więc na chwilę obecną nie pozostaje nic innego jak czekać.
Ogólnie w samych Chinach rząd zamyka fabryki oferuje 15.000 $ Za donos :D
Na temat fabryki..
Tu zmykają tam otwierają tak, więc może nie będzie tak źle, od paru miesięcy jest gotowy Bar, ale co chwile jest przesuwana premiera wypuszczenia owej repliki.
Dobrym znakiem mimo wszystko jest, że wyszła pepeszunia, więc jest szansa, że i MG34 czy Mg42 wreszcie ujrzą światło dzienne i nie mam tu na myśli firmy Shoei.
Pozdrawiam Kurt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak pepeszka z Aresa już jest ale nie w naszym szanownym kraju. Koszt 385$ nie ma sensu przepłacać.
A z innej beczki jak tylko i wyłącznie do Rekonstrukcji to chcę poinformować że w aobotę na giełdzie staroci w BYTOMIU jeden obywatel miał zdekowane Pepeszki jak z pod igły z papierami CENA 1000ZŁ więc jak za darmo.
Pozdrawiam Kurt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie