Skocz do zawartości
  • 0

klamra niemiecka


saperfts

Pytanie

witajcie
przez wiele lat chodzac po róznych pozycjach , czy to niemieckich czy rosyjskich nie znalazłem ani jednej klamry. az tu poszedlem u siebie we wsi pod kosciół i wyskoczyla mi ta klamra. kosciół jest na gorce ale u podnóza jest takie male a'la boisko i łażąc po tym boisku znalazlem ta klamre.jest troche powyżerana ale stan nie jest zły. mozecie mi powiedziec co to za klamra i czyja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie
przez wiele lat chodzac po róznych pozycjach , czy to niemieckich czy rosyjskich nie znalazłem ani jednej klamry. az tu poszedlem u siebie we wsi pod kosciół i wyskoczyla mi ta klamra. kosciół jest na gorce ale u podnóza jest takie male a'la boisko i łażąc po tym boisku znalazlem ta klamre.jest troche powyżerana ale stan nie jest zły. mozecie mi powiedziec co to za klamra i czyja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CiepłeLody - jest zasadnicza różnica między 21 a 24.
Jeżeli masz rentgena w oczach, bardzo dobrze - inni wolą mieć pewność.

Jeżeli nic wartościowego nie możesz wnieść do wątku, to może powstrzymaj się od akich" mądrości, OK ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CiepłeLody ,bicia to może dobrze widać u ciebie - nie żebym się czepiał ale wiesz widzę że jesteś już zasłużony na forum hmm 3 medale - to myślę że to do czegoś zobowiązuję :) ciepło pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie