Jump to content

Men of War - za free!


piotrek-stg

Recommended Posts

Niedawno ukazała się nowa oferta BestWay oraz DigitalMinsoft. Grę można ściągnąc za darmo oraz wypełnić odpoiedni formularz. W ten sposób otrzymujemy bezpłatnie cdkeya. Można go otrzymać od dzisiaj do 23 maja. Jest to związane z ważnym świętem dla Rosjan- zwycięstwem Zsrr nad III Rzeszą.

Informacje:http://eng.bestway.com.ua/index.php/special-offers

Formularz:

http://eng.bestway.com.ua...tacts/2-get-key

W tytule wpisujemy Key"
W treści Victory Day"

Dależy wspomniećo czym jest MoW. Jest to połączenia strategii oraz shootera/symulatora. Gramy mając do dyspozycji odzdział i zwyczajnie klikamy co mają robić, lecz można użyć sterowania ręcznego i sterowac żołnierzem lub tankiem własnoręcznie.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Cytat z polskiej strony menofwar.pl:
1C Company i Best Way ogłosić ofertę specjalną poświęconą 65 rocznicy Dnia Zwycięstwa. Do 23 maja tego roku każdy, kto jeszcze nie zapoznał się z Men of War może dzięki tymczasowemu kluczowi dostępu (cd-key) zapoznać się z nim całkowicie za darmo! Dają one dostęp do trybu multiplayer i wygasają po zakończeniu okresu.
Tak więc dają nam klucze tymczasowe i tylko do trybu multi. Pzdr.
Link to comment
Share on other sites

Hmm a co powiesz na to, że koleś powiązany z BestWayem i outfrontem powiedział mi, że są na zawsze. Możliwe że masz racje, zobaczymy 23 maja. Kolega ma konto i sprawdzę osobiście. Ale tak czy siak warto zobaczyć, bo gierka warta pobrania, a później kupienia za 30-kilka złotych.
Link to comment
Share on other sites

Moja wersja się potwierdziła. Wczoraj grałem z kolegą na tych darmowych kontach. A co do serwisu menofwar.pl to on nie jest zbyt wiarygodny, gdyż często podają info z innych portali, a z resztą sami przyznają, że mają w poważaniu MoWa. Lepsze jest www.spwc.pl/forum
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information