Jump to content

Quattro


scypion

Recommended Posts

Witam wszystkich.
Od niedawna stałem się posiadaczem używanego Quattro MP i w związku z tym prosiłbym o jakieś porady użytkowników tego sprzętu dotyczące ustawień na drobny kolorek.
Czy skorzystać z fabrycznego programu ''coin&jewerly'' czy też raczej ''all metall'' z wycięciem zakresu IRON - chodzi o to czy lepiej drobiazgi kolorowe są wykrywane w ''conductive czy też w ''ferrous" ?
Jak ustawić czułość ? W trybie ''Auto'' , czy też korygować ręcznie - zależnie od panujących w danym terenie warunków?
Funkcja nasycenia przedmiotami żelaznymi - tryb ''Low'' czy ''High'' ?
Z góry dzięki za porady
Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Witam! Quattro nie miałem,choć go trochę znam....W sumie to bardzo prosty wykrywacz.Niby nic nie wiesz,a stawiasz pytania typu,czy zacząc lekko,czy na ostro !? Z tego wynika,że już coś wiesz tj.,że można tak lub inaczej.Nic prostszego,stwierdzić w praktyce,którą opcję wybrać.Wg.mnie na początek fabryczne,a co do conductive i ferrous myślę,że bardziej ferrous,czułość ręcznie na maksa(zwiększą się tylko pomruki,a zasięg będzie maksymalny),nasycenie w zależności od terenu....domyślnie low proponuję.Pozdrawiam!
Link to comment
Share on other sites

Witam powiem ci tak miałem poprzednio quattro owszem znajdywałem coś na tych ustawieniach fabrycznych własny program za dużo nie dawał,myślę że dużo z niego nie wydusisz...No ale ja miałem go tak czułość zaczynałem od 17 i tryb night wtedy ma wiele więcej dzwięków i jest troszkę głębszy,na low możesz dawać więcej czułość.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information