Jump to content

xp goldmaxx

ogurmalosolny

Recommended Posts

XP Godmaxx Power ma dość specyficzną dyskryminację. Nie można nią wyciąć np. folii aluminiowej, (wycinając folię wycinasz zakres z cieniutkimi sreberkami). Ale można wyeliminować kamienie magnetyczne, a nawet koks! Niewiele wykrywaczy to potrafi. Jak już napisał Van, Goldmaxx to pies na kolor, nawet ten najmniejszy. Dla mnie jednak najlepsze w nim jest to, że potrafi wyłuskać kolorek z żelaznych śmieci. Ma minimalne maskowanie. Latałem z nim zeszłej jesieni i to zupełnie inna liga niż moje dotychczasowe polskie sprzęty. Można jeszcze sporo wyciągnąć ze złażonych i zaśmieconych miejscówek. Oczywiscie trzeba najpierw trochę poeksperymentować i osłuchać się z wykrywaczem, bo nie jest taki prosty jakby sie wydawało.
Pozdrawiam.

Akurat ten filmik jest trochę tendencyjny. Na innym e-trac sygnalizuje łańcuszek a na tym nie. Zależy kto kręci dany filmik. Nie żebym bronił e-traca, ale tak to jest z reklamą. Prawdą jest że goldmaxx widzi spokojnie monetę z 40cm (sprawdziłem). E-trac zresztą też. Ale np. goldi jest dużo szybszy. Zawsze jeden wykrywacz będzie miał coś ,czego nie będzie miał ten drugi i odwrotnie. Na youtube jest dużo wiecej filmików z xp-kami. A jak nie to tu jest baaaaaaaardzo dużo filmików o goldmaxx power. http://www.dropshots.com/rogersrelics#date/2008-08-29/20:58:16 Hasło to READY
Miłego oglądania.

• 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information