Jump to content

Proxima - nowa sąda !


mrog79

Recommended Posts

Proponuję policzyć do 10...a potem zacząć pisać poprawnie po polsku ...:))Ponadto tego typu pytania można spokojnie zadać bezpośrednio producentowi po jego nr telefonu lub adresem e-mail.Zadane pytanie z jednej strony prowokuje do publicznej wypowiedzi producenta...z drugiej nieco ośmiesza Kolegę(ze względu na braki w znajomości j.polskiego)...Pozdrawiam !
Link to comment
Share on other sites

Kol.okrezna5 chyba zdenerwowany moją wypowiedzią w Jego temacie...http://odkrywca.pl/drugi-wykrywacz-proxima,665050.html#665050 ...proponuję skupić się na sprawach zasadniczych,a nie grozić mi chorobą...:)) Pozdrawiam Serdecznie !
Link to comment
Share on other sites

Oczywiście,że to forum jest od tego by sobie pomagać",jak Kol.zauważył,ale też trudo nie zauważyć,jak ktoś pisze w tak ...powiedzmy mało prawidłowy" sposób...Dodatkowo temat jest przynajmniej wg.mnie lekko sztuczny i trudny do pomocy bez odpowiedzi producenta...w zasadzie to publiczne pytanie do Niego...
Link to comment
Share on other sites

Witam Kol.irasiad....regulamin tego forum nie zabrania zwrócenia uwagi na rażące błędy w pisowni innym użytkownikom...mniemam nawet,że Kol.okrezna5 celowo sam napisał mugłby"...więc w czym problem ?! Wracając do zasadniczego wątka wydaje mi się,że temat jest nieco sztuczny" i tego typu pytania można zadawać bezpośrednio u żródła"...Pozdrawiam!
Link to comment
Share on other sites

Panowie...nikomu niczego nie nakazywałem...daleki jestem od tego...po prostu zwróciłem uwagę na rażąco widoczne sprawy jako użytkownik...Przepraszam,ale chyba zupełnie się nie rozumiemy więc ze swojej strony kończę tą konwersację.Pozdrawiam!
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information