Skocz do zawartości

XIX w, miedziana moneta


Rekomendowane odpowiedzi

chcesz być w temacie pastuszku?
proponuję odwiedzić najbliższą bibliotekę i poczytać na temat monet i żetonów dominialnych.

ps. uważasz że 10k postów Kopiego to offtopy ? :)

pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To otwarte forum i zasadniczo jesteś tu gościem, więc uszanuj proszę opinię innych.

Próbowało Ci pomóc kilka osób, których wiedzę bałbym się podważyć, ale Ty nawet nie potrafiłeś podziękować..

Skoro wiec nie chcesz najpierw skorzystać z literatury to po co zaśmiecasz dział, a odpowiedzi innych uważasz za zbędne?

wybacz ale po fotce którą zamieściłeś, nawet właściciel szklanej kuli zbyt wiele by nie powiedział, nie podałeś wagi, wymiarów, kontekstu znalezienia, a wymagasz od Niektórych Użytkowników, magicznych wręcz umiejętności czytania z niczego..

Opanuj swój rozbudowany egocentryzm, poświęć lata na badanie pewnych kwestii, a dopiero zaczynaj wymagać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
podziękował escewu.
kopijnik, zrehabilitowałeś się trochę:-)

wyszło mi tego kilka sztuk w obodzie 16 dywizji Maison.Tam teoretycznie nie powinno być Westfalczyków.
Więc dumam:
1.byli
2.mamona westfalska była powszechnie używana przez żabojadów

CO obstawiacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę - nie chciałem...

złożenie czasowe, i terytorialne - musiało zaistnieć...
ci co zgubili - musieli znajdować się w strefie tego pieniądza, i tam go nabyć...

mamona westfalska była powszechnie używana przez żabojadów" - raczej nieprawdziwe - znaleziska tego nie potwierdzają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
hm,
ja na miejscówkach napoleońskich znajduję tylko jakieś egzotyczne monety, w najlepszym wypadku pruskie Fryderyki Wielkie.
Doszło nawet do tego, że sprawdziłem w tzw. źródłach czy, kiedy i w jakiej walucie dostawali żołd.
I wyszło, że dostawali we własnej, terminowo i w dużych ilościach.
Widać franki rozpuszczają się w ziemi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie