Skocz do zawartości

traper czy ace 250


piotr321

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego nie wiem ile wiosen chodzisz po naszej matce ziemi ale obsługa kanarka 250 jest prosta jak obsługa cepa.Jeżeli ma to być pierwszy wykrywacz to polecam jeżeli się już nimi bawiłeś to dozbieraj trochę na droższy wykrywacz bo za jakiś czas będzie ci brakowało zasięgu tj. będziesz czuł niedosyt że chodzisz po polu i nic nie wyciągasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze ja z czystej ciekawosci zadam takie pytanie :
Kto z tu obecnych posiadaczy ACE chodzi po polu i nic nie wyciaga ?
Ja mam ACE, chodze po polu z kolega ktory ma GTI 2500 i nie wyciagam mniej od niego :)
Teraz przechodze na GTP 1350 ale to glownie z ciekawosci jak on sobie radzi, w kilka miesiecy zobacze czy jest istotna roznica.
Uwazam ze ACE jest doskonaly na pierwszy wykrywacz. Za stosunkowo mala cene otrzymuje sie doskonaly, latwy w obsludze i skuteczny przyrzad do koszenia kolorkow. Przy odsprzedzarzy traci sie niewiele lub nic. Coz chciec lepszego na poczatek ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ACE trudny??Nie no kolego,to najprostszy w obsłudze wykrywacz.JA w chwili gdy dostałem go,poskładałem wybiegłem na pole i sam pokazywał mi,co jak i wogole.Polecam Ci go,zobaczysz,że przy tym przedziale cenowym to jest wybór najlepszy,chyba,że jeszcze nad Fisherem F2 pomyślisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol.piotr321...kiedyś spotkałem w terenie młodego kopacza" ze Śląska (miał całe 12 lat)...pomykał z ACE 250 i zaręczam,że doskonale sobie radził...miałem go kilka razy w ręce z ciekawości...prosty do bólu(łopatologiczny wręcz i niestety płytki")...Nie bardzo rozumiem Kolegę...najpierw zastanowienie nad dwoma opcjami...a potem tzw. rzecia droga" , czyli ...Proxima...:))) Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie