Jump to content

Akumulatorki Ace 250

krank

Recommended Posts

Powiedz mi ile godzin przejdziesz na tych ogniwach?
Wszak nie mam juz Kanarka, ale bardzo mnie to ciekawi.
Teraz mam inny wykrywacz i mam również podobny problem, zastanawiałem się nad akumulatorkami Duracell Supreme 2650 mAh, widziałem te Sanyo, jednak one maja 2000 mAh.
Z tego co mi wiadomo, do dobrych aku, powinno się używać dobrej ładowarki, jaką byście polecili?

póki można było chodzić, miałem tylko niedziele do dyspozycji .
Starczyło na 3 takie niedziele, po ok. 7 godzin pracy wykrywki non stop, bez wyłaczania - wyjąłem do ładowania, jak na wskaźniku zostały dwa kwadraciki, czyli do końca nie wycyckane" - ale gdzieś tam pisali, żeby przy dwóch wymienić baterie
W ciągu tygodnia były w wykrywce - nie wyciągane i nie doładowywane (eneloopki oczywiście)

Od wielu lat SANYO robi najlepsze akumulatorki i byl najlepszy jeszcze przed eneloopami, teraz zdystansowal konkurencje o spory kawal drogi.
Nie ma co wymyslac i cudowac, wystarczy popatrzec co uzywaja w fotografi gdzie sprzety tez sporo pradu zra na blyski chocby. Nowe nieznane firmy nalezy natychmiast odrzucic, stare znane mozena uzywac godzac sie z tym ze sa jednak gorsze od Eneloope. Takie jest zycie i wielkimi cyferkami na obudowie nie znajdujacymi potwierdzenia w praktyce nie ma sie co emocjonowac. Zreszta nikt kto sprobowal Sanyo nie chce juz wracac do zadnych innych akku :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information