Jump to content

Minelab SE czy Safari ???


janpiotr7879

Recommended Posts

Witam rozważam zakup detektora obecnie chodzę z ACE 250 i szukam czegoś lepszego (głównie na monetki:) cena wykrywacza około 2600zł. Poradźcie co lepsze: używany SE (2500zł) czy Safari (2600zł). Czytałem o Safari ale żadnych konkretów sie nie dopatrzyłem:( Czy nie zrobię błędu kupując Safari? (jak go ładnine ujęto produkt z wymarłej serii")
Link to comment
Share on other sites

Safari-prosty w obsłudze,stabilny,dobry na kolor...a ten konkretny to praktycznie nówka z najnowszą sondą pakowaną obecnie do E-traca i Explorera.Z kolei ten Explorer z aukcji jest już drugi raz wystawiany,bo za pierwszym nie poszedł i jest jeszcze ze starą cewką,co czyni go cięższym i gorszym w namierzaniu.Z drugiej strony Explorer ma większe możliwości ustawień.Mimo wszystko chyba bym brał tego umarłego Safari.Pozdrawiam!
Link to comment
Share on other sites

Do pmf1...nie mogę się niestety zgodzić ze stwierdzeniem,że pomiędzy Explorerem,a Safari jest przepaść...są zdecydowanie różnice w oprogramowaniu i menu na korzyść Ex-a(więcej nastaw dla zaawansowanych lub wymagających użytkowników).Proponuję również pamietać,że Safari ,to nie Quatro,lecz jego następca,a SE ze stara cewką i z nową,to też w sumie trochę inne maszynki.Pozdrawiam!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information