Jump to content

Minelab SE czy Safari ???

janpiotr7879

Recommended Posts

Witam rozważam zakup detektora obecnie chodzę z ACE 250 i szukam czegoś lepszego (głównie na monetki:) cena wykrywacza około 2600zł. Poradźcie co lepsze: używany SE (2500zł) czy Safari (2600zł). Czytałem o Safari ale żadnych konkretów sie nie dopatrzyłem:( Czy nie zrobię błędu kupując Safari? (jak go ładnine ujęto produkt z wymarłej serii")

Safari-prosty w obsłudze,stabilny,dobry na kolor...a ten konkretny to praktycznie nówka z najnowszą sondą pakowaną obecnie do E-traca i Explorera.Z kolei ten Explorer z aukcji jest już drugi raz wystawiany,bo za pierwszym nie poszedł i jest jeszcze ze starą cewką,co czyni go cięższym i gorszym w namierzaniu.Z drugiej strony Explorer ma większe możliwości ustawień.Mimo wszystko chyba bym brał tego umarłego Safari.Pozdrawiam!

Do pmf1...nie mogę się niestety zgodzić ze stwierdzeniem,że pomiędzy Explorerem,a Safari jest przepaść...są zdecydowanie różnice w oprogramowaniu i menu na korzyść Ex-a(więcej nastaw dla zaawansowanych lub wymagających użytkowników).Proponuję również pamietać,że Safari ,to nie Quatro,lecz jego następca,a SE ze stara cewką i z nową,to też w sumie trochę inne maszynki.Pozdrawiam!

• 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information