krzys-kf Posted December 13, 2009 Author Posted December 13, 2009 Witam.Dziś zauważyłem u gospodarza maskę. Podpiera ona drewno. Jest podrapana i ma parę w gnieceń. Nie jest pordzewiała. Stan oceniam na dobry aż szkoda żeby tak się niszczyła. Moje pytanie od jakiego pojazdu ona jest?
krzys-kf Posted December 13, 2009 Author Posted December 13, 2009 Innych fotek i wymiarów nie posiadam.
esterendensen Posted December 13, 2009 Posted December 13, 2009 ewentualnie Pabieda,czy Pobieda(nie jestem pewien pisowni).Zdaje się,że oba auta miały podobną maskę,chociaż w ruskim sprzęcie grill byłtrochę większy...
esterendensen Posted December 14, 2009 Posted December 14, 2009 Eeee nie zawsze-tylne lampki były mniejsze niż w Warszawie.
płetwal Posted December 14, 2009 Posted December 14, 2009 coś jakby gaz21 mam taką ale czarną jak by jakieś wymiary to moge potwierdzić
płetwal Posted December 14, 2009 Posted December 14, 2009 sory wpis nie na tym forum ta ttutaj to warszawa lub podobne jak kolega wcześniej zauważył
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.