Jump to content
  • 0

popielniczka


Hebda

Question

Posted
popielniczka,fotkę zamieściłem w towarzyskich w wątku ze zwierzakami na szlaku i w związku z tym że nie chcę mi się na nowo przycinać wklejam z ropuchą:)
ktoś może spotkał się z taką popielniczką,z tymże wzorkiem?i może się wypowiedzieć na jej temat..
pozdr

http://www.odkrywca.pl/forum_pics/picsforum24/dsc04102.jpg

6 answers to this question

Recommended Posts

Posted
Jezioro Balaton na Węgrzech to była mekka turystyczna polskich turystów w latach 70 tych i początku lat 80-tych[setki tysięcy naszych rodaków].Możliwe ,że to jakiś suwenir przywieziony z tamtych stron.http://pl.wikipedia.org/wiki/Balaton
Pozdrawiam
Posted
popatrzyłem właśnie na popielniczkę pod każdym kątem,faktycznie k"to" a I" to L tyle że poziomą kreskę zżarła korozja.
Balaton,faktycznie!
Eurekaaa,zagadka sprzed roku wyjaśniona:)
aris12,masz u mnie browara:)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information