kloki Posted December 11, 2009 Author Posted December 11, 2009 Witam.Poszukuję wymiarów płyny pancernej", osłony ogniowej od wyrzutni Panzerschreck w celu wykonania kopii lub informacji, gdzie takową można pozyskać. Może ma ktoś oryginał, którego chciałby się pozbyć lub wypożyczyć w celu zdjęcia wymiarów?Pozdrawiam - kloki
Radek.s Posted December 11, 2009 Posted December 11, 2009 Była jeszcze jedna wersja takiej płyty -łatwiejza do wykonania tylko ze względu na kształt brak jest zainteresowania taka plytą
Radek.s Posted December 11, 2009 Posted December 11, 2009 zdjecie takiej plyty znajdziesz tutaj :)http://www.fjr2.be/Pagina%2017%20-%20Heavy%20Infantry%20Weapons.htmma duzo miej przetloczeń
R51 Posted December 11, 2009 Posted December 11, 2009 No, może nie pozyczę i nie sprzedam, ale sfotografuję przy calówce...
ostwid Posted December 11, 2009 Posted December 11, 2009 mam coś dla Klokiego. Mam nadzieję, że się ucieszysz z tak Mikołajkowego prezentu o de mnie:)Jesli zdjęcie jest za małe, to napisz do mnie na meila to ci prześlę w większym rozmiarze.Lotard146@op.pl
kloki Posted December 11, 2009 Author Posted December 11, 2009 O, o, o... właśnie o to mi chodziło :) ostwid, dzięki za tak zacny prezent, poproszę jednak jeszcze o lepszą wersję na maila, już się odzywam. Potrzebuję wymiary dokładne, ponieważ chcę to rozrysować w AutoCADzie i dać do wykonania. R51 dzięki za fotki. Jeżeli moglibyście jeszcze podać grubość blachy i zasadę funkcjonowania zapięcia na rurę.Pozdrawiam - kloki
R51 Posted December 11, 2009 Posted December 11, 2009 Blacha na oko jedynka, zapięcie to stalowa taśma owijana wokół rury i zapinana na zatrzask
kloki Posted December 11, 2009 Author Posted December 11, 2009 Dzięki R51 za fatygę :)Czy ta taśma z zatrzaskiem zapewnia stabilność płycie? nie ma dodatkowych zabezpieczeń? Chodzi o to, żeby tarcza nie obkręcała się wokół rury, bo pewnie swoją wagę ma.
Stadler Posted December 11, 2009 Posted December 11, 2009 Ta płyta waży tyle co nic. To nie jest płyta pancerna. Jej zadaniem było zabezpieczać strzelca przed działaniem gazów prochowych... zrobiona z cienkiej blachy...
kloki Posted December 11, 2009 Author Posted December 11, 2009 Czyli dobrze wykonany zacisk powinien załatwić sprawę
kloki Posted December 11, 2009 Author Posted December 11, 2009 R51 czy mógłbyś jeszcze zmierzyć szerokość i długość całej tarczy? Jest to inny model niż ten prezentowany przez ostwida
kloki Posted December 11, 2009 Author Posted December 11, 2009 wiem, że długość to 400mm., taka sama, ale nie jestem pewien co do szerokości. Po przeskalowaniu zdjęć wychodzą duże różnice.
kloki Posted December 11, 2009 Author Posted December 11, 2009 Szerokość wychodzi 330 mm, na wszystkich pozyskanych i przeskalowanych przeze mnie zdjeciach, takze chyba taka powinna byc?P.S.Przepraszam z góry administratora za pisanie postu za postem, ale wykonuję wszystkie prace i pomiary na bieżąco, także pisze od razu o wszelkich wątpliwościach.
kloki Posted December 12, 2009 Author Posted December 12, 2009 R51 czy mógłbyś pomóc jeszcze raz i sprawdzić szerokość osłony?
R51 Posted December 14, 2009 Posted December 14, 2009 40,5 cm na 33 cmPrawdę mówiąc nigdy nie trzymałem w ręku innego rodzaju tarczy niż ta, którą prezentuję. Pozdrawiam
kloki Posted December 14, 2009 Author Posted December 14, 2009 Dzięki wielkie, czyli wszystko się zgadza.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.