paja212121 Posted December 10, 2009 Author Posted December 10, 2009 Znaleziony dzisiaj orzełek o wymiarach 140*100mm, na piersi widoczny jezdziec na koniu z szablą w dłoni. Prosze o identyfikacje z góry dziekuje!!!
paja212121 Posted December 10, 2009 Author Posted December 10, 2009 Znaleziony dzisiaj orzełek o wymiarach 140*100mm, na piersi widoczny jezdziec na koniu z szablą w dłoni. Prosze o identyfikacje z góry dziekuje!!!
samter Posted December 13, 2009 Posted December 13, 2009 Całkiem możliwe, że to kipownica, ja mam popielniczkę patriotyczną" z orłem w koronie, którą zostawili wojacy u mojej babci w czasie walk o Festung Posen w 1945.
Graudenz 18 Posted December 13, 2009 Posted December 13, 2009 Rycerz może symbolizować pogoń litewską.
samter Posted December 13, 2009 Posted December 13, 2009 przepraszam, zapędziłem się, miało być popielniczka. Użyłem lokalnego określenia, jeszcze raz przepraszam.
Question
paja212121
Znaleziony dzisiaj orzełek o wymiarach 140*100mm, na piersi widoczny jezdziec na koniu z szablą w dłoni.
Prosze o identyfikacje z góry dziekuje!!!
6 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.