Jump to content

W piasku pod małym miasteczkiem 3


Recommended Posts

Posted
Część 1
http://www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=525104#745819
Część 2
http://www.odkrywca.pl/w-piasku-pod-malym-miasteczkiem-2,644640.html#644640

a ponieważ zdecydowanie za ciasno w części poprzedniej,dziś otwieram trójkę !
Posted
Kolego latający, bez podlizywania się ale masz najlepszy temat w dziale nasze odkrycia ;). Nic tak wątroby mi nie rusza jak twoje fanty. I znowu będe musiał pobiegac po polach bo mnie skręci. Pozdro z centrum
Posted
Co do uroku wątku w pełni zgadzam się z Kolegą Siwy_49. Być może jestem monotematyczny, ale atrakcyjność wątku jest także zasługą świetnie wykonanych zdjęć. Z jakim... aparatem fotograficznym latasz, Latający Holendrze?:)
Posted
Zdjęcia to podstawa !
Fotografuję zwykłym Canonem s3,umiejętność polega na właściwym doświetleniu i dobranym tle.
Czasami biorę aparat ze sobą,żałuję że wczoraj nie miałem,łaziłem w miejscu gdzie KWITŁ RUMIANEK i jakieś inne zielska.KWITŁY W GRUDNIU ! Macie pojęcie ???
Motylanoga masz rację,jest tu kilka tematów w których koledzy mają świetne trafienia,bardzo chętnie przeglądam ich temat...ale zdjęcia są słabiutkie...
Takim przykładem jest choćby iemia Śremska" Damiana84,gdzie znajdki są mistrzowskie ale na fotkach słabo wyglądają,właściwie miałem mu napisać by zamiast brązowego tła dał białe-byłoby znacznie lepiej widać,ale co się będę wtarabaniał w nie swój temat.
Whites spectrum xlt a
3 grosze-fotki zaraz obrobię i wstawię.
Posted
Kolego Latający Holender, po śledzeniu 3 części twojego tematu dochodzę do wniosku ze musisz miec piękną kolekcje medalików. Moż byś wstawił fotki w ten temat? http://www.odkrywca.pl/kolekcje-medalikow,502531.html#502531
Ja kończe układanie swoich i też wrzucę foty. Pozdro


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora 8total4 16:05 10-12-2009

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information