s_boj Posted December 7, 2009 Author Posted December 7, 2009 Chciałbym zaproponować taki oto nowy temat. Mój Dziadzio był listonoszem na zamojszczyźnie w latach 1938-1950. Mam kilka pocztowym pamiatek po Nim. Prosiłbym o wklejanie zdjęć przedstawiających międzywojennych pocztowców i zachowane pamiątki pocztowe w Waszych zbiorach. Mam nadzieję, że nie dubluję tematu pocztowego, który być może już wcześniej zaistniał na Forum.
leszek01 Posted December 8, 2009 Posted December 8, 2009 Kolumna samochodów Poczty Polskiej - wrzesień 1939" (NAC)
s_boj Posted December 8, 2009 Author Posted December 8, 2009 Super zdjęcia! Na NAC była zdaje się cała seria zdjęć samochodów używanych przez Pocztę Polską. Mam w swoich zbiorach przedwojenną legitymację Dziadzia, wydaną przez Zarząd Główny Związku Niższych Pracowników Poczt Telegrafów i Telefonów Rzeczypospolitej Polskiej. Ostatni wpis przedłuża ważność legitymacji do dnia 31 grudnia 1939 r.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.