mihura Posted December 6, 2009 Posted December 6, 2009 Sugerujesz na identyfikacji,że to jest magazynek? Po czym wnosisz?pzdr.
mihura Posted December 6, 2009 Posted December 6, 2009 Nie wierzę,że już kiedyś widziałeś taką muszlę?pzdr.
stock84 Posted December 6, 2009 Posted December 6, 2009 http://www.allegro.pl/item828143288_g_43_podajnik_magazynka.htmlCham się pisze.pzdr
Skok Posted December 6, 2009 Posted December 6, 2009 Mihura widzę ma bardzo dużo w temacie do powiedzenia.
Question
mihura
Po czym wnosisz?
pzdr.
5 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.