piterskrzek Posted December 6, 2009 Author Posted December 6, 2009 tył . ups poszło na głowne prosze moderatora o przeniesienie do identyfikacji
piterskrzek Posted December 6, 2009 Author Posted December 6, 2009 to ze jest srebzony to normalne czy jakis oficerski
vonbromberg Posted December 6, 2009 Posted December 6, 2009 Normalne. Takie były regulaminowe orły. We wczesnych latach 20. zdarzało się, że orły nie miały powłoki galwanicznej.
Question
piterskrzek
witam jaki wzór jest tego orzełka
4 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.