Wyro Posted December 6, 2009 Author Posted December 6, 2009 Takie coś dziwnego. Nie daje mi spokoju, to wrzucam. Dzisiaj nic lepszego nie wyszło:(Proszę o ID. Mi te kontury nic nie mówią.
Wyro Posted December 6, 2009 Author Posted December 6, 2009 Tak... pomyślałem też o rzymku, ale nie sądzę. Nie wiem, nie umiem jakoś materiału rozpoznawać. Miejsce dobre i na rzymki, ale dzisiaj same boratynki łowiłem i to. Dlaczego myślisz, że rzymek?
bjar_1 Posted December 6, 2009 Posted December 6, 2009 2 fota wygląda na rewers jakiegoś rzymka (?), z kolei na 1 zdjęciu można dopatrzeć się cyfry '6'(?)...
Wyro Posted December 6, 2009 Author Posted December 6, 2009 Total też mi powiedział, że albo zajechany Rzym albo fals boratyny. Spadam z netu, ale proszę o kolejne sugestie i z góry dziękuję!
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.