Jurek 66 Posted December 6, 2009 Author Posted December 6, 2009 Witam dzisiaj trafił mi się zasobnik wz.38 prawdziwy piwniczny stan. Pozdrawiam.Jurek.
bjar_1 Posted December 6, 2009 Posted December 6, 2009 Puszka/pojemnik/zasobnik/pudełko - jeden czort ;]Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Swiety82 21:35 06-12-2009
Skok Posted December 6, 2009 Posted December 6, 2009 Gasmaske Behalter - czyli jednak bardziej zasobnik niż puszka. Pozdr
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.