Jump to content
  • 0

Zdjęcie Niemieckie


Remigiusz_stg

Question

Posted

Witam niedawno dostałem od Dziadka zdjęcie mojego Pradziadka Był w Niemieckiej armii z przymusy to długa historia.proszę was powiedźcie mi czy on był w Wermachcie jak znacie się na mundurach to proszę o pomoc.Pozdrawiam

7 answers to this question

Recommended Posts

Posted
Dobra dobra piechota tak? ale szeregowy to jest pewne?? Bo z tego co wiem na szeregowych polaków do niemieckiej armii nie brali ale mój pradziadek był drugiego stopnia coś tam czyli pół krwi polskiej i pół niemieckiej czyli by sie zgadzało proszę o pomoc .Pozdrawiam
Posted
Skoro na szeregowych nie brali to na generałów?

Ma na sobie zwykły mundur piechoty Wehrmachtu-wzoru z 36 roku" - Chyba wszystko jasne?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information