palacz Posted December 5, 2009 Author Posted December 5, 2009 Na 55 stronie nowego odkrywcy brakuje podpisu My nie bylismy nazistami, wykonywaliśmy tylko rozkazy" ;)
Hansdekawka Posted December 6, 2009 Posted December 6, 2009 i oni wszyscy tylko wykonywali rozkazy,i nikt nie poczuwał się do winy.
Hebda Posted December 6, 2009 Posted December 6, 2009 tłumaczenie naziola dla zagłuszenia własnego sumienia..
ZUBIKED Posted December 6, 2009 Posted December 6, 2009 To zdanie wyglada na niedokończone My nie bylismy nazistami, wykonywaliśmy tylko rozkazy , jestem dumny ze swoiej służby "No właśnie kto się nie podpisał
zbyniek Posted December 6, 2009 Posted December 6, 2009 ZUBIKED, przyznaję ci rację! chociaż Niemcy już niby inny naród, to jednak we krwi zostaję kropla dziadkowego honoru:) pozdr
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.