mmland Posted December 5, 2009 Author Posted December 5, 2009 Druga strona. kto jest jego producentem.
coriolan Posted December 5, 2009 Posted December 5, 2009 Aleksander II 1855-1881 guzik urzędniczy Ministerstwa Dworu
mmland Posted December 5, 2009 Author Posted December 5, 2009 a czym się to ministerstwo zajmowało. Za identyfikację dzięki i jeszcze może ktoś rozpozna gdzie był zrobiony
coriolan Posted December 5, 2009 Posted December 5, 2009 Napisy b.mało czytelne.A tu gugle przetłumaczyło z rosyjskiej wikipedii gasło Ministerstwo Dwora.Uprasza się o nierechotanie.http://translate.google.ru/translate?hl=pl&sl=ru&u=http://ru.wikipedia.org/wiki/%25D0%259C%25D0%25B8%25D0%25BD%25D0%25B8%25D1%2581%25D1%2582%25D0%25B5%25D1%2580%25D1%2581%25D1%2582%25D0%25B2%25D0%25BE_%25D0%2598%25D0%25BC%25D0%25BF%25D0%25B5%25D1%2580%25D0%25B0%25D1%2582%25D0%25BE%25D1%2580%25D1%2581%25D0%25BA%25D0%25BE%25D0%25B3%25D0%25BE_%25D0%2594%25D0%25B2%25D0%25BE%25D1%2580%25D0%25B0&ei=jGwaS6KzOoaCmgPay7zjAw&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CAkQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3D%25D0%259C%25D0%25B8%25D0%25BD%25D0%25B8%25D1%2581%25D1%2582%25D0%25B5%25D1%2580%25D1%2581%25D1%2582%25D0%25B2%25D0%25BE%2B%25D0%2594%25D0%25B2%25D0%25BE%25D1%2580%25D0%25B0%26hl%3Dpl%26newwindow%3D1
Arbi1000 Posted December 5, 2009 Posted December 5, 2009 Kol.mmland, jeśli go trafiłeś tam gdzie byliśmy na wspólnych wykopkach, to muszę stwierdzić, że te ugory są naprawdę dla wytrwałych.Teren ogromny a fantów mało, ale trafiają się fajne znaleziska.pozdrawiam
mmland Posted December 5, 2009 Author Posted December 5, 2009 Tak Arbi właśnie tam jakieś 200 metrów od tego miejsca a mój kolega też tam trafił bardzo fajny carski guziczek taki z koroną carską i jakimś herbem , który pierwszy raz na oczy widziałem. może jak mi pozwoli to wkleję jago foto po Niedzieli
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.