stock84 Posted December 4, 2009 Author Posted December 4, 2009 Witam.Jakim środkiem najlepiej zabzbieczyć skóre przed pleśnią?pozdrawiam
dzieci3 Posted December 4, 2009 Posted December 4, 2009 Ja osobiście używałem zwykłego kremu Nivea.Jednocześnie pozbywałem się tzw.capa"pleśni oraz skóra nabierała elastyczności.Ale jest to mój patent.Innym sposobem jest potraktowanie pleśni roztworem kwasu octowego bodajże 25%.Pzdr.
R51 Posted December 4, 2009 Posted December 4, 2009 środek Cire 213 do konserwacji skóry, działa grzybobójczo.Pozdrawiam
stock84 Posted December 5, 2009 Author Posted December 5, 2009 Dziękuje za odzew.Gdzie mógłbym nabyć ten środek?
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.