Skocz do zawartości

Kolekcje WHW cz.4


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 303
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Jesli twoja puszka ma zwiazek z WHW to kol.KOPACZ1 na raczej sie nie obrazi bo jak dobrze pamietam to w pierwszej czesci tego tematu chodzilo mu o to by wrzucac tu rzeczy zwiazane z WHW.

Podpinajac sie do tematu WHW to jest pewna sprawa ktora nie do konca rozumiem.Mianowicie chodzi mi o WHW wykonane ze szkla a dokladniej o szkielka z postaciami. Kiedys na pewnej stronie znalazlem pogrupowane szkielka i co najbardziej mnie zaskoczylo to to ze szkielka kolorowe byly drozsze od szkielek bialych. Czy te kolorowe byly ite" w mniejszym nakladzie? skad pomysl na to ze kolorowe sa drozsze? czy sa bardziej unikatowe? Sprawa o tyle mnie ciekawi ze osobiscie przez rece przeszlo mi wiele WHW ale w mniejszym stopniu widzialem kolorowe niz biale. sam posiadam fioletowego Schillera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol.Molke mój zbiorek liczy 67szt. i nie bardzo mi pasuje teoria iałych szkiełek"
wg.katalogu najdroższy jest Adolf Hitler,następnie po równo Bach,Beethoven,Friedrich der Grose,Wolfgang Amadeus Mozart,Franz Schubert i Richard Wagner.
Reszta to najtańsza.
Występujące kolory to:
biały,niebieski,brązowy,zielony,czerwony,pomarańczowy,bursztynowy,szary,fioletowy etc.
pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie