Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

nowickiwh

Wymiary MG34

Recommended Posts

Witam kolegów
Wiem że dużym problemem jest dostać wymiary mg. Dla tego poświęciłem chwile by każdemu pomuc choć trochę.

Ja również dołączam się do próśb i podziękowań :)
Tylko te fotki mogły być większe, bo wymiarów nie widać :)
No i bardziej fachowo byłoby podawać wymiary w milimetrach.
Ale ogólnie jest OK! Tak trzymać! :)

wkradł sie mały błąd całkowita długość dzwonu z końcówką do wkręcania śruby to 7,3cm a bez końcówki 6,5cm jak jest napisane

Miło mi jeżeli będziecie potrzebować większe zdj. to piszczcie na priv. a podeśle na pewno. Co do wymiarowania to staram się jak mogę. Mogą zdażyć się niedociągnięcia ale staram sie aby było ich jak najmniej. Co do mm " to każdy wie, że cyfra po przecinku to milimetry więc rużnice mogą być minimalne.
Pozdrawiam

Ale w ogóle nie przejmuj się wszystko jest jasne i czytelne, jakby co to czekam na dalsze zdjęcia. To są konkrety. Jeszcze raz dzięki

wymiary komory zamkowej zdj.1 od góry

PS. Komora pozbawiona cech bojowych przez mechaniczne uszkodzenie. Nie podlega ustawie o broni i amunicji...

Dzięki za wymiary!
mam pytanie: czy podstawa składanej muchy i blokady gwizdka nie jest integralną częścią chłodnicy i można ją zdemontować?

wymiary komory zamkowej zdj.2 od boku - lewa strona

PS. Komora pozbawiona cech bojowych przez mechaniczne uszkodzenie. Nie podlega ustawie o broni i amunicji...

wymiary komory zamkowej zdj.3 od boku - prawa strona

wymiary komory zamkowej zdj.4 od spodu

Mam do Pana wielką prośbę,czy mógł by pan wrzucić te zdjęcia z wymiarami, w większej rozdzielczości na jakiś serwer.Niektórych wymiarów nie można odczytać.A były by bardzo pomocne w tworzeniu planów technicznych MG-34,które tworzymy na naszym forum Jedendojednego.

• Create New...

Important Information