Skocz do zawartości

Kolekcje klamer vol. V


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 286
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
ManiekF16 fajnie że zacząłeś zbierać klamerki i chwała ci za to ale nie wprowadzaj młodych kolekcjonerów w błąd pierwsza klamra BW którą pokazałeś nie ma nic wspólnego z matrycami klamer II wojennych poza tym że może leżał koło jakiejś lub produkował je ten sam producent Overhoff & Cie z Ludenscheid - następnie klamry NRD - osiągają niebotyczne ceny ?? 5-10 zeta ? daj linka - to może opchnę ci za połowę ceny następnie ta groszkowana mosiężna to też klamra BW za 5-10 zeta z pasem można kupić a ta piękna matryca to Czeska -fakt pięknie bita :):) -pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;( No ładnie ja chciałem sie pochwalić zbiorkiem rzetelnie opisałem co mam a tutaj takie podcinanie skrzydeł, nie kazdego stać na drogie klamry nazistowskie, dziekuje bardzo jak bedziecie tak traktować młodych kolekcjonerów to niedługo nikt nie będzie chciał zbierać albo będzie się z tym krył.

Dzięki wielkie ; (((((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, jakie podcinanie skrzydeł? Nikt Ci na złość nie robi po prostu napisaliśmy Ci z hukiem prawdę. Chwała Ci za to, że zacząłeś zbierać klamerki ale nie oczekuj zachwytów nad czymś co na dzień dzisiejszy przedstawia znikomą wartość kolekcjonerską. Nie znaczy to,że za kilkanaście lat nie będą poszukiwane na rynku kolekcjonerskim bo takich przykładów jest wiele.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ManiekF16 mam nadzieje że to nie prowokacja z twojej strony .Jeszcze raz- nie chodzi o to co pokazujesz bo ja sam ma takie klamry w kolekcji i tu nie chodzi mi o ich wartość jak napisał
Paweł80 .Chodzi o to że swoimi komentarzami wprowadzasz w błąd takich jak ty którzy zaczynają -mam nadzieje że zrobiłeś to nieświadomie mimo że ostatni wpis świadczy jednak o czymś innym .Przejrzyj sobie wszystkie części 'Kolekcje klamer " a przekonasz sie że mam racje - w swojej kolekcji posiadam nawet klamry plastikowe i obecne WP nie tylko nazistowskie -ale trzeba zadać sobie trochę wysiłku i wpisać w wyszukiwarkę :):) resztę napisałem wyżej nie będę sie powtarzał - przepraszam jeżeli cie uraziły nasze komentarze -witam i pozdrawiam każda kolekcja jest mile widziana w tym wątku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daro76 odezwij sie na priva to ci dam namiary może gostek jeszcze ma za 49 zeta :):) z pasem .Przy okazji proszę sobie obejrzeć tą klamrę tak z ciekawości prawie nowa a już widać śladu użytkowania -i wtedy proszę sobie przypomnieć minty klamer Niecieckich oferowanych do sprzedaży na różnych forach :):):) -pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak wyszła po 30 min. pracy jestem przeciwny polerowaniu ale ta akurat była strażacka - a straż lubi błyszczeć :):) po drugie nakładka była oderwana więc postanowiłem ją trochę podczyścić -po czym nakładkę przykleiłem na razie na gumę do żucia :):):)Klamra M-95 produkowana w latach 1900-1920

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakładka była niestety dolutowywana i na górze nie wyszło to perfekcyjnie, o ile tym razem nakładka jest napewno od tej klamry to widać z przodu że była oryginalnie ciutke niżej, widac linie zielonkawej patyny nieco poniżej medalionu, myśle że mimo wszystko było warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie